Skocz do zawartości

Problem Z Pracodawca - Ciee?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej , czy byl ktos w takiej sytuacji ze pracodawca nie wywiazywal sie z umowy pod wzgledem ilosci godzin ? Mam taki problem ze w umowie mam 30 godzin a pracodawca daje mi tylko 5h w tygodniu i mowi ze nie ma na nas budzetu :/ ( nie wiem po co nas zatrudnial w takim badz razie) Kontaktowal sie ktos moze z CIEE w takiej sprawie ? pomogli czy olali sprawe ? Co mozna jeszcze w takiej sprawie zrobic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIEE niestety olewa sprawe i to delikatnie rzecz ujmujac.

Proponuje jak najszybciej skontaktowac sie z CIEE i powiedziec ze chce sie zmienic prace.

Poszukac pracy przeslac nowy EOAF i zyc dalej. CIEE nikogo nie zmusi zeby Wam dal 35h.

Sprawe proponuje zalatwic e-mailem, bo zawsze zostaje jakis slad ze sie do kogos cos wyslalo. Jesli sprawa bedzie omawiana telefonicznie to koniecznie zapisz sobie z kiedy i z kim konkretnie rozmawialas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie.

Pierwszy punkt - zalatw wszystko z CIEE, zeby nie miec problemow z Sevisem i pozniejszym otrzymaniem wizy. Nie zlekcewaz tego mimo opinii starych workandtravelowcow, czasy sie zmienily :)

Drugi punkt - tak jak pisze Rademedes - zalatwiaj wszystko poprzez email lub poprzez listy polecone (moze i lepiej wyslac takie rownolegle?), nie znajdziesz sie w ten sposob opalach gdy wymarzy Ci sie kolejny wyjazd do USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...