Skocz do zawartości

Żart (ytp)


Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytalem dzisiaj cos zabawnego ;):

"Organizacja Youth Travel Polska jest pod względem ilości i zadowolenia uczestników Nr 1 w Polsce i to od wielu lat. I to są FAKTY!

Dlatego właśnie najlepiej decydować się na to co jest najlepsze i najlepiej sprawdzone!

Jesteśmy jedyną Organizacją w Polsce, w której sami kupujecie bilet lotniczy.

Teraz w dwie strony do USA można lecieć za mniej niż 1500 zł!

Tak było w zeszłym roku, w tym z pewnością będzie taniej!

Mam już pierwsze oferty pracy, które pojawiły się niedawno! Wiele jest naprawdę ciekawych i dochodych.

Do każdego zatrudnienia macie zagwarantowany nocleg!

Jeżeli znajdą się chętne osoby, bardzo chętnie przyjadę do Torunia, żeby porozmawiać i odpowiedzieć na różne pytania!

Pozdrawiam!

Janusz Urbański

jurbanski@ytp.pl"

Zrodlo: http://www.umkc.pl/topics20/campamerica-wo...y-vt3585,15.htm

Dalszych bzdur juz nie cytuje (a pojawiaja sie ;)).

Biorac pod uwage watki z forum.usa.info.pl mozna powiedziec, ze YTP jest najbardziej znienawidzonym przez uczestnikow programu biurem W&T - wiele osob chcialo pozwac ich do sadu za najrozniejsze zachowania, bilety kupowane u nich (obowiazkowo) osiagaly po prostu szokujace ceny, uczestnikow programu pozostawiano bez pracy i bez zadnej pomocy ...

Tematy watkow z tylko jednej strony wyszukiwania "YTP" (wyszukiwanie daje 8 stron):

"ytp - sprawa sądowa",

"lecisz do ac?z ytp?a wiesz ze nie masz pracy jaka ci obiecli",

"YTP - Oszukani !",

"sytuacja kryzysowa :/ ",

"w&t z YTP - omijac szerokim lukiem"

Pan Janusz Urbański jest - co mozna stwierdzic po przeczytaniu jego wypowiedzi - strasznym klamczuchem.

W sumie rozbawilo mnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega zapytal mnie dzisiaj o YTP i podal takie nowiny - niestety nie uslyszal zbyt dokladnie o co chodzi i nie chcialem przekazywac tu niesprawdzonej informacji.

Szukajac zrodla natknalem sie na post pana Urbanskiego i stad moja wiadomosc, wydalo mi sie to dosc smieszne po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm:

http://www.tvn24.pl/-1,1558020,0,1,nabijaj...,wiadomosc.html

"Kierownictwo tego supermarketu wydało nawet oficjalne oświadczenie, w którym stwierdza, że trzydziestu studentów z Polski wysłano tu “przez pomyłkę”. Studenci zostali bez noclegu, pracy i pomocy, bo firma Youth Travel Polska, która ich tu wysłała - zniknęła. W warszawskim biurze firmy urzęduje już inna firma."

YTP sie zwinelo?

Ich strona widze ze nie dziala..niepokojace.. jednak mowia ze zapraszaja w pazdzierniku wiec moze reorganizuja sie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...