Skocz do zawartości

Hawaje - Wrzesien 2008 - Ktos Chetny?


Marcincin

Rekomendowane odpowiedzi

hej

szukam kogos kto ma ochote wybrac sie na hawaje z LAX na poczatku wrzesnia!!!! nie chce mi sie samemu leciec a moi znajmi nie chca!!!!

jest ktos chetny????????????????????????????????????????

czekam na odpowiedzi!!!!

pzdr

ps. mieszkam w San Diego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wlasnie polecialbym do Honolulu i chcialbym tam spedzic kilka dni i planuje jeszcze wypad np na Maui :)

Prawdopodobnie sie wkurze, wykupie bilet i polece sam, gdyz z nikim nie mozna sie dogadac. A to praca, a to za drogo, grrrr :/

klaudek, znalazlbys chociaz troszke czasu na oprowadzenie mnie po Honolulu? Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Marcin to prawda. Jesli zabukujesz sobie odpowiednio wczesniej bilet to w jedna strone lecisz za $49 na Oahu :) (Hawaiian Airlines) Lot trwa 45 minut :D

A co do Maui. To naprawde zalezy po co jedziesz na te Hawaje. Jesli chcesz pojsc na dyskoteke, do klubu, na zakupy i "pokazac" sie to Honolulu bedzie idealne dla ciebie. Jesli szukasz odpoczynku, ucieczki od wielkiego miasta, i atmosfery aloha to na pewno znjadziesz to na Maui. My do Honolulu polecielismy na jednodniowa wycieczke, bo chcielismy zobaczyc Pearl Harbor. Mnie troche przytloczyla atmosfera miasta - typowe amerkanskie miasto, samochody, autostrady. Bylismy tez na Waikiki Beach - jest bardzo ladna, ale mi osobiscie przeszkadzaly wiezowce - hotele, kotre stoja tuz przy plazy. Ale tak jak napisalam, kazdy szuka czegos innego. Jednemu spodoba sie Honolulu, innemu bardziej do gustu przypadnie Maui :)

Na Maui jest duzo atrakcji - plaze, snorkeling, Molokini krater, Road to Hana, Haleakala (wulkan), Iao Valley i masa innych rzeczy. Na Oahu tez sa piekne plaze i miejsca do nurkowania, ale ja tam nie bylam - to jest w innej czesci wyspy niz Honolulu.

Jesli myslisz o Maui to polecam miejscowosc Kihei polozona w poludniowej czesci wyspy. Te miasteczko jest "slynne" z duzej ilosci kondominiow na wynajem w przystepnej cenie. To jest tez dobry punkt do zwiedzania reszty wyspy :)

Zycze ci milych wakacji bo gdzie nie pojedziesz to na pewno zakochasz sie w Hawajach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to praca, a to za drogo :) hehehe. Jak po pieniadze ludzie na W&T to nie lepiej do UK czy Holandii ?

Ja wybieram sie na Maui i Big Islnad pod koniec wrzesnia, zbieram ekipe, start kolo 30 wrzesnia na Maui potem Big Island. Maui jest 2 razy drozsze niz Oahu, poniewaz wszystko przyplywa centralnie do HNL a z tamtad na inne wyspy, samo HNL jest brzydkie i obskurne, duzo bedomnych, Waikiki jest przereklamowane, moze z wyjatkem downtown, portu i ala moana blvd. ale inne czesci Oahu sa przesliczne. Takze HNL to taka baza wypadowa. Sa busy ktore obwioza Ciebie po calej wyspie do okola. Na Maui sa busy tylko do glownych miast, ludzie najczesciej porzyczaja samochody, poniewaz inaczje nie jestes w stanie zwiedzic najciekawszych zakatkow tej wyspy. Wyjazd tam samemu jest bez sensu. Biletu nie kupisz po 49 $ jak tu ktos wyzej napisal, nie teraz, moze rok temu. Sa srednio po 120 $ z HNL w dwie strony. Chyba ze promem za 57 $ w 1 strone. Prom plynie 2-3h takze nie wiem co lepsze, skoro to prawie tyle co bilet lotniczy.

Powiem Ci tak, Warto tu przjechac!!! mi wieloktrotnie "kopara" opadla z wrazenia a najlpsze przedemna mysle, jak chesz to mozemy sie umowic na zwiedzanie HNL i wypad na Maui pod koniec wrzesnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...