Skocz do zawartości

Z Australii Do Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie w szczegolnosci kieruje do Kariny lub innych osob naprawde posiadajacych wiedze na ten temat. Osobom , ktorym cos sie 'wydaje' z gory dziekuje za odpowiedz. Jestem w Australii, mam wize studencka choc to chyba nie ma znaczenia. Chce jechac jesienia 2008 na program H2B do USA. Pytanie: czy moge sie ubiegac o wize H2B w ambasadzie amerykanskiej w Sydney? Czy prawda jest , ze musze wracac do Polski i tylko z Polski moge ubiegac sie o ta wize poniewaz petycja jest wystawiana na konkretny kraj i jako obywatel i rezydent Polski tylko z tego kraju moge sie ubiegac o H2B? Byl ktos moze juz w podobnej sytuacji? jestem jakies 15 godzin od L.A. , jesli mozna chcialbym uniknac koniecznosci powrotu do Europy, wyadawania kasy na bilety, calego zamieszania etc.

poprosze o naprawde fachowa i rzetelna odpowiedz na wyzej postawione pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

  • 1 miesiąc później...
any ideas....???

a jednak sie wtrace, jestem teraz w Szkocji, to w zasadzie niedaleko od Polski, bo ciagle w Europie. Mysle o wyjezdzie do stanow, wiec chcialam ubiegac sie o wize w ambasadzie w Edinburgu. Haczyk jest taki, ze trzeba byc zameldowanym na danym obszarze, gdzie chcesz sie ubiegac o wize. Wiem, ze bez sensu jest wracac przez pol swiata specjalnie dla biurokracji, wiec mysle, ze moze maja jakies rozwiazanie i na podstawie juz aktualnej wizy mozna cos zalatwic. Mysle, ze powinienes skontaktowac sie z najblizsza ambasada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...