Skocz do zawartości

CampAmerica a terminy


Rekomendowane odpowiedzi

:D Hellou!

Na poczatku stycznia zalatwilem wszystkie formalnosci zwiazane z wyjazdem na kampa, dostalem swoj numer i...czekam na przydzial miejsca. I w zwiazku z tym pytanie do ludzi, ktorzy w tym roku wybieraja sie na kampa z CampAmerica: dostaliscie juz miejsce? Jesli tak jaka podaliscie date kiedy mozecie wyleciec? Nom i pytanie do ludzi ktorzy w poprzednich latach brali udzial w tym programie: kiedy wy dostaliscie przydzial?? Dzieki za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze dawalem date wylotu w okolicach 23-25 czerwiec. 2 lata temu wszystkie formalnosci zalatwilem dopiero na przelomie marca/kwietnia. Placement dostalem chyba w maju, a w nastepnych latach wracalem w to samo miejsce, takze placement mialem automatycznie przydzielony od poczatku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm dzieki za odp...czytajac forum zauwazylem ze czesc osob juz nawet w lutym dostalo przydzial wiec dlatego chcialem poznac doswiadczenia jak najwiekszej liczby ludzi...Ja date wyznaczylem na 24 czerwca wiec podobnie...ok czekam na nasteone posty...pzdr:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec ja ci powiem ze nie wiem jak to jest ale jakos dziwnie bo ja zlozylam dokumenty w grudniu i do tej pory nie mam miejsca a moj chlopak zlozyl w styczniu i dzis dostal miejsce na campie w NY , ja czekam dalej , pisz jak u ciebie , a date wyloty podalismy 21 czerwiec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde to faktycznie jakos dziwnie...nom ale coz w sumie jeszcze jest czas wiec w sumie nie ma co sie niepokoic mam taka nadzieje przynajmniej...a Twoj chlopak mial jakies dobre referencje/doswiadczenie/albo wczesniej pracowal na jakims podobnym kampie albo cos takiego?? bo w sumie to chyba najbardziej zalezy od doswiadczenia nom i daty wylotu...nom coz w kazdym razie nie pozostaje nam nic tylko czekac:) pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec referencje raczej mial dobre pracowal w banku jako kierowca i wczesniej jeszce tez , to chyba od tych referencji zalezy , dostal juz listownie do domu powiadomienie tylko nie jest napisane co bedzie robil !!! a na tej stronie campamerica jak sie loguje to nadal jest ze nie ma takiego uczestnika .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie jade na Resort America,..

skladalam podanie pod koniec pazdziernika, w sumie wszystkie dokumenty wyslalam pod koniec listopada.

18tego lutego dostalam Placement Letter i mam juz wszystko zalatwione;)teraz czekam na dokumenty wizowe;)

a moja kumepla skladala na poczatku grudnia,rowniez jeszcze nie ma przydzielonego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...