Skocz do zawartości

Z W I E D Z A N I E Z A C H O D N I E G O W Y B R Z E Z A - Termin Do Ustalenia


ThommySS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Planuje zwiedzanie zachodniego wybrzeza USA i mam jeszcze 2 miejsca wolne w samochodzie. Szukam 2 osob odpowiedzialnych, najlepiej pare lub malzenstwo Termin do ustalenia. Moze byc polowalub koniec sierpnia ale nie pozniej niz 10 wrzesnia(najlepszy termin). Mozemy sie dostosowac do osob ktore chca dolaczyc.

Zwiedzanie(cala podroz) planuje na jakies 7-8 dni.

Start z San Francisco do Los Angeles, San DIego, Mexico, Phoenix, Las Vegas, Reno, Grand Canion, Salt Lake City i powrot do San Francosco.

Osoby zdecydowane i konkretne oferty prosze kierowac na maila: miecznik@autograf.pl lub telefonicznie sms-y (415)216 5924.

POzdrawiam,

Tomek M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dla psa kieblasa? no coz trafiles jak kula w plot dzieciaku tylko tyle ci powiem

ja w tym roku tez wybieram sie w te rejony ale nie zaplanowalem meksyku i salt lake city bo trzeba miec troche pojecia o odleglosciach i jesli nie zrozumiales dzieciaku o co mi chodzi z tymi 8 dniami w samochodzie to tylko swiadczy o twojej niskiej inteligencji i jeszcze raz podkreslie braku pojecia...

szkoda ze nie wliczyles w to stanu waszyngton albo i moze kanady ;)

polecam obejrzenie zdjec na goglach i jakiegos filmu. wiecej zobaczysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze nie obejrzal, to nie powod by kogos obrazac, "jechac" po kims, przebywacie w Usa, chociaz na W&T, czy amerykanie i nie tylko, tak jada po sobie jak ktos czegos nie wie ?

...nie bede komentowal Twojej wypowiedzi, bo to tylko swiadczy o Tobie. Nie jestem tu aby sie rozpisywac i popisywac swoja dziecinada, ktora Ty mnie juz wyprzedziles. NIe interesuje Cie ta oferta to nie odpisuj. A jesli chcesz sie popisywac jak inne dzieciaki na forach to zapraszam na inne, moze o zyciu Britney Spears. Daj sobie juz spokoj. Trana byla ogolnikowa, do korekty. Wiesz, w wirtualnym swiecie kazdy sie popisuje. Szkoda ze jak przychodzi co do czego wszyscy milkna.

Jak zyjesz w USA to mielego dalszego

A jak jestes z W&T to lepiej tez zostan w USA bo takich jak Ty w Polsce juz nie potrzeba...

narka

P.S Udanych wakacji Wszystkim... i zapraszam do podawania propozycji o swoich pomyslach czy tez zmianach tej mojej

Pozdrawiam,

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze nie obejrzal, to nie powod by kogos obrazac, "jechac" po kims, przebywacie w Usa, chociaz na W&T, czy amerykanie i nie tylko, tak jada po sobie jak ktos czegos nie wie ?

odpowiedz byla na poziomie "NIE DLA PSA KIELBASA"

dla mnie gosc nie zrozumial mojej odpowiedzi i jeszcze mnie obrazil a wy mi mowicie ze ja go obrazam ?

EOT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie bede komentowal Twojej wypowiedzi, bo to tylko swiadczy o Tobie. Nie jestem tu aby sie rozpisywac i popisywac swoja dziecinada, ktora Ty mnie juz wyprzedziles. NIe interesuje Cie ta oferta to nie odpisuj. A jesli chcesz sie popisywac jak inne dzieciaki na forach to zapraszam na inne, moze o zyciu Britney Spears. Daj sobie juz spokoj. Trana byla ogolnikowa, do korekty. Wiesz, w wirtualnym swiecie kazdy sie popisuje. Szkoda ze jak przychodzi co do czego wszyscy milkna.

Jak zyjesz w USA to mielego dalszego

A jak jestes z W&T to lepiej tez zostan w USA bo takich jak Ty w Polsce juz nie potrzeba...

narka

P.S Udanych wakacji Wszystkim... i zapraszam do podawania propozycji o swoich pomyslach czy tez zmianach tej mojej

Pozdrawiam,

Tomek

ThommySS Napisano 7.08.2008, 23:29

Kto mowi ze w samochodzie? Noclegi w hostelach czy hotelach. Podrozowanie i zwiedzanie. Czasami nie dla psa kielbasa.

Pozdro

NIE DLA PSA KIELBASA.

ja tylko dostosowalem sie do poziomu twojej wypowiedzi zebys ja lepiej zrozumial

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...