Skocz do zawartości

Bilet Elektroniczny, Brak Polskich Liter - Pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zakupiłem bilet elektroniczny w liniach American Airlines na połączeniu Berlin - Londyn - Chicago - Quad City.

Jednak w imieniu i nazwisku nie wpisałem polskich liter - np. zamiast "ł" jest "l", zamiast "ę" jest "e" - dlatego, że nie można było i wyskakiwał błąd.

W paszporcie wpisane mam imię i nazwisko polską czcionką. Moje pytanie jest takie: Czy mogę mieć jakieś problemy na lotnisku z tego powodu?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z polskimi literami lub bez - rzecz wyglada tak samo. Nie musisz sie przejmowac.

Kupowalem kiedys bilet dla siebie i dla mojego Taty. Zamiast imienie "Zbigniew" wpisano mu w bilet "Zbgniew".

Na zadnym lotnisku (a lecielismy bardzo daleko, konieczne byly przesiadki - w sumie wykonalismy 8 roznych lotow) nikt sie nie przyczepil i nie bylo zadnego problemu.

Wczesniej na wszelki wypadek prosilem British Airways o poprawienie biletu i napisali, ze nie moga - ale ze w razie problemow wpisza odpowiednia adnotacje, aby na zadnym lotnisku nie zdarzyl sie klopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...