Skocz do zawartości

Johnny Rockets, Myrtle beach???


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Pozna3em jednego pracownika i mówi3 ,?e by3o u nich spoko Pracowa3 tam z bratem jako kelner,ale o ile dobrze pamietam to ich przeniesiono do innego miejsca ,ale zwracano im koszty dojazdu.Druga prace tam spokojnie znajdziesz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Hej!

Wprawdzie ostatnie posty o Johnny Rockets of Myrtle Beach pochodza jak widze sprzed ponad roku ale na wypadek gdyby byl ktos, kto chcialby sie tam wybrac w przyszlosci: ludzie, tylko nie Johnny Rockets!!!!!

Ja byłam w Myrtle Beach w te wakacje. Mialam pracowac w JOhnnym na Brodway at the Beach (ktore faktycznie jest b. daleko od plazy). Było nas 7 Polakow ktorzy mieli tam pracowac- najwytrwalszy wytrzymal miesiac, ja-3 dni. Pracodawca potraktowal nas jak smieci. Najpierw przez tydzien odsylano nas z dnia na dzien, wmawiano ze nie rozumiemy pytan w testach , ktore trzeba zdac zeby byc tam kelnerem(moze wlasna opinia o sobie nie jest miarodajna ale naprawde rozumiem zdanie What are the ingerents of Rockets Double) ostatecznie zaproponowali mi prace hostessy zamiast kelnerki. Niestety kiedy sie zgodzilam okazalo sie ze daja mi ok. 20 godzin tygodniowo...

Ale samo Myrtle Beach polecam, wyjezdzalam tam nastawiona sceptycznie ale nie bylo problemu ze znalezieniem innej pracy i spedzilam fantastyczne lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...