Skocz do zawartości

Prosze O Pomoc W Sprawie Rejestracji (ubezpieczenia)


rafal.p

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Chcialbym sie zwrocic do Was z prosba o podpowiedz w kwestii rejestracji a wlasciwie dokladniej ubezpieczenia pojazdu.

W tej chwili mam mozliwosc nabycia pojazdu w swietnym stanie technicznym (od znajomego), za niewielkie pieniadze. Auto potrzebuje na okolo miesiac czasu. Mam osobe mieszkajaca w Stanach, ktora chce mi zarejestrowac auto niemniej jednak wszystkich oplat musze dokonac sam w tym oplate ubezpieczeniowa. Po okresie miesiaca uzytkowania auto sprzedam.

Czy istnieje taka forma ubezpieczenia, ktora umozliwia wykupienie na krotsze okresy niz rok czy pol roku (firma, opcja ubezpieczeniowa itp).

Jesli nawet nie istnieje to co jestem w stanie zrobic, sprzedajac samochod, by te kwote ubezpieczenia odzyskac? Chodzi o to, zeby wszystko bylo legalnie.

Poniewaz mam tanie i dobre auto i ponadto mozliwosci rejestracji chcialbym skorzystac z tej opcji.

O mozliwosci wypozyczenia samochodu wiem doskonale. Ale tam przepada calkowicie i bezpowrotnie suma jaka nalezy wlozyc w wypozyczenie. Mnie zalezy na zakupie.

Dziekuje bardzo za wszelka pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli osoba ktora rejestruje twoje auto rejestruje je na siebie to dodaje auto do swojej polisy ubezpieczeniowej

Zakladam ze ma samochod i dodaje twoje auto

wtedy placisz od dnia rejestracji i w momencie wyrejestrowania na odwrot odejmujesz od polisy.Nawet jesli polisa jest na rok lub 6 miesiecy mozesz w kazdej chwili dodac lub odjac od niej auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...