Skocz do zawartości

Jak dotrzea do ambasady i jaka rozmowa mnie czeka??


Rekomendowane odpowiedzi

hehe-dzieki...Jeszzce o tej rozmowie poprosze mnostwo info...A co do dotarcia, to ja wiem co i jak na mapie, ale brak mi wyobrazni by to przelozyc na rzeczywiste odleglosci:)Co do tego dojazdu, to chcialem po prostu poznac najlatwiejsza metode, za co bardzo dziekuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Je?eli chodzi o dotarcie do ambasady to mozna to zrobia bez przesiadania sie :D

Nale?y wsiąśa w autobus 502, 505, 525 lub 131, 359 na Jezdni Pó3nocnej Dworca Centralnego (to taka wielka zajezdnia ko3o Centralnego-3atwo znale1a, albo mo?na kogoś zapytaa), albo ewentualnie na Al. Jerozolimskich - pod Hotelem Mariot w 501. Jadąc 2 (autobusami 502, 505, 525, 501) lub 3 (131, 359) przystanki dojedziecie do Placu Konstytucji, a stamtąd to juz spacerek, albo ewentualnie 1 przystanek 509 (o ile sie nie myle to w przeciwną strone :? ).

Oczywiście, jak juz przedmówcy mówili tramwajami te? mo?na.

Jak rozmowa wygląda to jeszcze nie wiem, ale predzej czy pó1niej sie dowiem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to proste mozna sie przespacerowac to na prawde nie daleko ok 20 minut;) tylko radze szybciej przyjsc bo ja mnialam dzis na 13.30 przyszlam o 12.30 i juz byla gigantyczna kolejka i jak sie okazalo wszyscy mieli na 13.30;) tzn wczesniej to nie znaczy przyjsc na 8 bo wtedy odsylaja i mowia ze trzeba przyjsc pozniej;)ogolnie wszyscy sa mili nie robia problemow komorki mozna spokojnie zostawic w depozycie;) tylko to stanie jest najgorsze!!!ja z ambasady wyszlam po 15;) co do rozmowy to podstawowe pyt. co robie ile jeszcze bede sie uczyc kto zaplaci mi za wyjazd co robia rodzice do kogo jade czy mieszkam sama z kim jade co chce zwiedzic no i radze na koniec zapytac czy sie dostalo ta wize!!!:)bo ja sie nie zapytalam i teraz nie wiem! no i zadnych papierkow zaproszen nawet legilymacj studenckiej nie musialam pokazywac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ?e nie ma tak do konca czego sie baa. Trzeba sie tylko przygotowaa. Oczywiście nie tylko na papierze, By3em na rozmowie w lutym w Warszawie. 20 min. czekania przed braną, 15 miezy bramą a wejściem. Oczywiście zabrali komórke do depozytu. Po wejściu przeglądają wmnioski mia3em wydruk z atramentówki i by3 OK trzy czy dwa brakujące pola kazali mi wype3nia odrecznie na miejscu. Dosta3em numerek i kazali zejśa do sali na dó3. Na dole skanowanie odcisków palców i czekam . Trwa3o to ok. 30 min. Rozmowa by3a krotka Gdzie pracuje , do kogo jade , Radze przygotowaa odpowiedzi na te pytania a nie mowic nie wiem bo to "nie wiem " mo?e was kosztowaa . I tyle. Powodzenia. :lol::lol::D

Dostalem dziesiecioletnia

Teraz wyj :D :D

Teraz tylko co dalej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...