Skocz do zawartości

Internet Na Laptopy Typu Blueconnect


Eustach

Rekomendowane odpowiedzi

Czy bedac w USA mozna sobie wykupic dostep do internetu typu blueconnect lub iPlus. Chodzi mi o to czy jest jakas wersja pre-paid np. place 50$ i mam neta przez, powiedzmy miesiac. Moga to w ogole technicznie wykonac? Chodzi mi o zasieg.

Druga sprawa to telefon - orientujecie sie ile kosztuje karta pre-paid (telefon mam), jakie sa ceny rozmow, czy przewiduja darmowe minuty i polaczenia miedzynarodowe (do Polski).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka usluga chyba w kazdej sieci.

Np. jak wejdziesz na verizon.com

do takiej podstrony:

http://www.verizonwireless.com/b2c/store/c...3&catId=409

masz tam dwie opcje, jedna z malym transferem oraz drugi z 5GB miesiecznym transferem. Jest umowa na rok i modem w kosmicznej cenie do kupienia :rolleyes:

Koszt to okolo 60$ miesiecznie.

Jaka oferte maja rowniez T-mobile, AT&T, Sprint itp...

Nazywa sie ogolnie "broadband internet access" - chyba :P

Sprawa z tel polecam poszperanie po stronach wlasnie tych operatorow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Czy bedac w USA mozna sobie wykupic dostep do internetu typu blueconnect lub iPlus. Chodzi mi o to czy jest jakas wersja pre-paid np. place 50$ i mam neta przez, powiedzmy miesiac. Moga to w ogole technicznie wykonac? Chodzi mi o zasieg.

Druga sprawa to telefon - orientujecie sie ile kosztuje karta pre-paid (telefon mam), jakie sa ceny rozmow, czy przewiduja darmowe minuty i polaczenia miedzynarodowe (do Polski).

Szukaj dokladnie 3G Card albo AirCard - roznie na to mowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...