Skocz do zawartości

Problem z praca!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim! tak jak w temacie mam problem z praca! mam zamiar wyjechac do stanow pracowac! i wybralem program Self-placed (z wlasna oferta pracy) i mam kilka pytan odnosnie tego! Pani w biurze powiedziala ze oferte ktora im dostarcze wysylaja do Waszyngtonu czy na prawde tak sie dzieje i czy oni sprawdzaja dokladnie te oferty czyli czy dzwonia i dopytuja sie czy na pewno tam pracuje itp itd? mam taka niezreczna sytuacje ze oferte ktora mam jest nie do konca taka w porzadku po prostu okazalo sie ze sa z zalatwieniem takiej oferty problemy. a w tej chwili nie moge sie przepisac na Full program poniewaz targi juz byly! moze ktos z Was moglby mi doradzic co w takiej sytuacji robic moze ktos moglby pomoc w zalatwieniu takiej oferty zeby byla wiarygodna!!! po prostu planuje pracowac u kogos kto tam jest jednak takiej oferty na papierze nie moze mi zalatwic! chodziloby tylko o taka oferte zebym pokazal! a chce pracowac u zupelnie kogos innego kogo tam mam ! kazde info jest dla mnie na wage zlota!!!!!! Pozdrawiam!!!!! podaje maila: karany@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tez bym nie ryzykowal z falszywa oferta. Jakby wyszlo to mozesz wizy nie dostac. Sprobuj pogadac z ludzmi ktorzy zalatwili sobie prace na targach pracy. Na tych umowach czesto jest adres mailowy do zatrudniajacego i najlepiej wyslac im bezposrednio do nich taka oferte. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...