Skocz do zawartości

Wiza A Ślub Na Hawajach


Rekomendowane odpowiedzi

witam! mojej drugiej połówce zamarzyło się wziąć ślub na wyspach :)) he he na plaży ale do tego trzeba wizy USA oczywiście chcemy lecieć tylko w takim celu no i oczywiście jakiś tydzień na świętowanie... będą jakies problemy u konsula?... ma ktoś doświadczenie w takim temacie?... z góry dzięki za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli traktuje nas jakbyśmy za wszelką cenę chciali być w USA?... he he dziwne... mi się tam nie śpieszy ale niestety jest to wymagane do spełnienia marzeń związanch ze sobą czyli ja i moja Pani... a nie jakas tam ameryka :)... ja mam w Polsce "amerykę"... mogli by już sobie odpuścić to nie te czasy... tak mi się wydaje... ja tam nic nie mam do USA wręcz chciałbym tam kiedys wylądować ale jako prawdziwy zwiedzajacy ten duzy i napewno ciekawy kraj a nie od razu do tzw. "azbestu" aby zarobić kilka $... wole je tam wydac a nie zarabiać... ale to tylko moje odczucia więc sorry jak kogoś uraziłem. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...