Jump to content

Wycieczka Objazdowa- Zwiedzanie


szkuba

Recommended Posts

Cześć

Szukam chętnych, którzy tak jak ja mają nieodpartą potrzebę zwiedzenia tego pięknego kraju. Takich osób, które uważają to za swoje marzenie - ale osiągalne i możliwe do zrealizowania. Mam już wstępnie zaplanowaną wycieczkę. Ogólnie miejsca , które fajnie byłoby zobaczyć to : NY, Niagara, Washington D.C. , Philadelphia , Chicago, L.A., Las Vegas , Wielki Kanion, Detroit, itd. itp :-) może jeszcze floryda, alaska jest tego wiele ale nie ma na to chyba aż tyle czasu...... ;-) Zaplanowane hotele to np Stratosphere Tower - Casino & Resort Hotel

Jest opcja wykupienia znacznie tańszych wycieczek w amerykańskich biurach - o wiele taniej niż za pośrednictwem polskich odpowiedników . Jest też opcja wynajęcia samochodu np w NY a oddania go w L.A.

W NY znam osobę , która chętnie poświęci nam czas na oprowadzenie po mieście - mam tu na myśli nie tylko zwiedzanie ale też dobrą zabawę w nocnych klubach. Chicago trochę znam sam więc raczej się nie zgubimy ;-)

Generalnie poszukuję osób , które chcą poznać ten kraj od strony jego historycznej i rozrywkowej strony.

Myślę , że trzeba poświęcić ok 3 tyg. na tą wyprawę . Termin - myślę że sensowny byłby początkiem wiosny 2009 - żeby nie marznąć podczas zwiedzania :-)

jeśli są osoby chętne to proszę o kontakt

Kuba 29 lat Rzeszów

szkuba@interia.pl

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...