Skocz do zawartości

Mlodziez W Usa


deemen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pisze prace magisterska na temat tego w jaki sposob mlodziez w ameryce spedza czas i porownuje to z rowiesnikami z Polski oraz w jaki sposob przenika to zza ocenu do Polski. Dlatego jezeli ktos moglby mi pomoc to potrzebuje informacji na tego co teraz w USA jest na "topie" wsrod studentow i mlodziezy uczacej sie. W jaki sposob spedzaja czas. O czym "rozmawiaja". Jak lub czym sie "bawia" itd. W Polsce w tym momencie na topie glownie wsrod mlodziezy sa portale spolecznosciowe typu nasza-klasa, ktore sa kopia facebooka oraz sklepy z legalnymi srodkami oduzajacymi dopalacze.com itd. itp.

Za wszelkie linki, informacje itp rzeczy bede bardzo wdzieczny :)

Prosze o pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super super, to musi być przeznaczenie, haha. Podczas wakacji poznałem w Paryżu pewnego Amerykanina imieniem Alex. Chce zostać nauczycielem. Jest bardzo inteligentny i interesuje się polityką i socjologią. Jeśli chcesz odezwę się do niego w tej sprawie. Na pewno będzie pomocny. Poda Ci jakieś info, jakieś dobre źródła informacji na ten temat. Tylko mam jedno pytanie do Ciebie. Czy dobrze znasz angielski, bo nie mogę Ci obiecać, że będę w stanie tłumaczyć, ze względu na brak czasu.

odezwij się to pogadamy.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...