Skocz do zawartości

Lokalizacja Kampów


Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając opinię o kampach i forum Camp America zauważyłem, że większość kampów jest w Pensylwanii, Maine i innych stanach w pobliżu New Jersey. To swoista reguła, czy jest też wiele kampów w innych miejscach? Choć i tam jest pewnie fajnie, chyba wolałbym campy na południu, przy oceanie.

Na stronie Camp America jest jakaś informacja o targach. Niestety nie ma żadnych dat ani kokretniejszych danych. Czy na targach prezentują się przedstawiciele poszczególnych kampów i można sobie zaklepać na nich miejsce? Czy inne firmy (Camp Leaders, ccUSA) również organizują takie targi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając opinię o kampach i forum Camp America zauważyłem, że większość kampów jest w Pensylwanii, Maine i innych stanach w pobliżu New Jersey. To swoista reguła, czy jest też wiele kampów w innych miejscach?

Jest wiele campow w innych miejscach takich jak: Texas, California, Washington state, Illinois, Indiana, Florida itd.

Ale jak słusznie zauwazyles wiekszosc campow jest zlokalizowana na wschodnim wybrzezu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

targi Camp Leaders beda na przelomie lutego i marca,

dokladnie wiekszosc campow jest na wschodnim wybrzezu tam wyjezdza najwiecej osob ale glownie dlatego ze przecietny polski student chce jak najpozniej wyjechac do USA.

A nie wiem czy wiesz :) ale w tych goracych stanach na poludniu i cale zachodnie wybrzeze wakacje zaczynaja sie miesiac wszesniej ze wzgledu na temperature.

Dlatego jesli mozesz wyjechac np 5 czerwca Camp Leaders znajdzie Ci miejsce w Californii (tak zrobila rok temu moja kolezanka)

jesli oczywiscie powiesz CHCE DO CALIFORNII :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Przeglądając opinię o kampach i forum Camp America zauważyłem, że większość kampów jest w Pensylwanii, Maine i innych stanach w pobliżu New Jersey. To swoista reguła, czy jest też wiele kampów w innych miejscach? Choć i tam jest pewnie fajnie, chyba wolałbym campy na południu, przy oceanie.

Na stronie Camp America jest jakaś informacja o targach. Niestety nie ma żadnych dat ani kokretniejszych danych. Czy na targach prezentują się przedstawiciele poszczególnych kampów i można sobie zaklepać na nich miejsce? Czy inne firmy (Camp Leaders, ccUSA) również organizują takie targi?

Idea targow jest wlasnie taka, ze zdobywasz miejsce pracy. Przyjezdzaja pracodawcy, rozmawiaja z kandydatami i zatrudniaja.

Targi Camp America odbeda sie 7 marca w Warszawie w hotelu Sobieski.

Co do lokalizacji campow - ja bym wolala pracowac na polnocy. Poludniowe stany maja wspolna ceche, ktora utrudnia wytrzymanie w pracy - bardzo wysoka wilgotnosc powietrza i upal. Az sie odechciewa pracowac :) Lepiej pojechac juz po campie odpoczac nad tym oceanem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lokalizacji campow - ja bym wolala pracowac na polnocy. Poludniowe stany maja wspolna ceche, ktora utrudnia wytrzymanie w pracy - bardzo wysoka wilgotnosc powietrza i upal. Az sie odechciewa pracowac :unsure: Lepiej pojechac juz po campie odpoczac nad tym oceanem :P

SWIETA PRAWDA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...