Skocz do zawartości

Work And Travel Czy Resort America?


Rekomendowane odpowiedzi

siema

mysle o wyjezdzie na w&t, ale wpadłem dzisiaj na inny program zwiazany z USA: Resort America.

i tutaj moje pytanie... ktory program jest wg was lepszy? stwarza wieksze mozliwosci itp itd

pomijajac fakt ze resort america jest tanszy od worka...czekam na opinie:)

Pzdr;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze wszystko zalezy na co sie nastawiasz- jesli na zarabianie kasy - wiadomo, ze resort america nie da Ci tej mozliwosci. (moze ale nie jest nigdzie powiedziane ze bedzie mozliwosc dorabiania)

na worku - ile pracujesz, tyle masz :)

moge tylko z wlasnego doswiadczenia powiedziec, ze w momencie wyboru resortu- nie musisz sie martwic o znalezienie zakwaterowania, przelotu i dojazdu do miejsca pracy.

work- jestes zdany na siebie i swoja inwencje tworcza B) plusem worka jest to,ze nie musisz 'tkwic' przez 12 tygodni w jednym miejscu pracy jesli ci cos nie pasuje, tylko ja zmieniac, natomiast minusem - nikt nie gwarantuje,ze przyjezdzajac do pracodawcy, prace bedziesz mial. ( zdarzalo sie to niektorym niestety - poczytaj forum, ale wiekszosc sie udawalo i bylo super :rolleyes: ).

kazdy z programow ma swoje plusy i minusy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...