Skocz do zawartości

Brak Kontaktu Z Guliwerem


Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatku listopada po raz 3 zapisalem sie na program WAT w guliwerze - KASE WPLACILEM

Jak zwykle wszystko milo pieknie ale od 1 grudnia kontakt sie urwal

We Wroclawskiej filii nie pracuje tez pani Magda a na stronie internetowej mozemy sie dwiedziec ze od 1 grudnia jest tylko jeden adres email na ktory mozemy sie kontaktowac.

Niestety nikt nie odpisuje nikt nie oddzwania na wiadomosci zostawione we wszytkich filiach guliwera

Moze ktos wie co sie dzieje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam Witam

Nie sadze aby nowy wlasciciel cos dzialal - raczej wlasciciel domeny dokonal modyfikacji

Wchodzac przez link wczesniej przeze mnie zachowany: http://www.guliwer.edu.pl/programy/praca.php?ID=35 wchodzi sie na stronki, ktore dotychczas byly, tylko strona startowa nie dziala

TomRz - jesli bede miala jakies nowe wiadomosci to oczywiscie odezwe sie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam przykra wiadomosc ...

ja tez korzystalam z uslug guliwera przez ostatnie 2 lata.na szczescie w tym roku jeszcze sie nie zapisywalam na program.podobno guliwer po prostu zamknal biura!!!sprawdzcie to dokladnie...zadne maile do nich nie dochodza...mam nadzieje ze jesli zostalo zlikwidowane biuro to dostaniecie kase spowrotem....

powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, guliwer splajtował, pare dni temu byłam w ich oddziale we wrocławiu- remont biura. Dziś kontaktowałam się z innymi biurami i od jednej dostałam meila, że guliwer zbankrutował ponieważ nie miał szczęścia do pracodawców i raczej nie powrócą na rynek, ja także 2 lata pod rząd korzystałam z ich usług i na moje szczęście przekładałam w tym roku zapis, mam nadzieję, że pokrzywdzeni odzyskają kasę!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam! Rowniez korzystalem z uslug Guliwera. Biuro to wydawalo sie pewne, na co wskazywala wieloletnia praktyka w organizowaniu wyjazdow zagranicznych. Nie bylo zatem podstaw by kwestionowac profesjonalizm biura. W roku 2006 korzystalem z uslug innnego organizatora - ISE - nota bene 20 metrow od siedziby Guliwera. ISE oszukalo kilkadziesiat osob, po czym zwineli interes i wyjechali. Mnie udalo sie jeszcze wyjechac, aczkolwiek ze strata 1800,- zl. Wraz z kilkoma znajomymi postanowilismy nie zostawiac sprawy samej sobie i zawiadomilismy prokurature o popelnieniu przestepstwa. Postepowanie zostalo zawieszone z uwagi brak mozliwosci ustalenia miejsca pobytu winowajcow. Mielismy szczescie, gdyz obaj nedznicy zalogowali sie na naszej klasie swietujacej triumfy. Zawiadomilismy prokurature , a oni ustalili numery IP komputerow. W chwili obecnej prowadzone jest postepowanie karne przeciwko nim przed Sadem Rejonowym w Poznaniu.

Co ciekawe, obie Panie z biura(Agnieszka K. i Ania S.) nie mialy pojecia, ze w ich bliskiej odleglosci doszlo do opisywanych zdarzen i zapewnialy ze przez wzgladna pozycje wypracowana przez lata taka sytuacja nie grozi Guliwerowi. Bedac przezornym podpisalem umowe w ostatnim momencie tak aby byc pewnym, ze nie grozi mi powtorka sprzed dwoch lat. Panie przez caly pobyt w USA sluzyly pomoca i nic nie wskazywalo na to iz los sie odmieni. W dniu wczorajszym przypadkowo przechodzac obok Dawnej siedziby zauwazylem pusty lokal. Wyglada na to, ze Spolka zamknela wszystkie oddzialy i przeniosla siedzibe pod adres, gdzie zarejestrowanych jest kilkadziesiat podobnych. Z KRS (Krajowy Rejestr Sadowy) wynika, ze przesesm zarzadu spolki jest Jerzy Rowicki http://www.kancelaria-gosp.com/ specjalizujacy sie w przejmowaniu zadluzonych spolek. Wynika z tego, ze prawdopodobnie spolka utracila plynnosc, a nastepnie sprzedano udzialy. Wprowadzono juz zmiany w KRS, wiec jesli sie ktos chce dowiedziec kto byl w zarzadzie wczesniej, trzeba isc do czytelni. Z tego co wiem Spolka pierwotnie byla zarejestrowana w poznaniu, wiec powinno byc na Grochowych Lakach.

Wspolczuje tym, ktorych oszukali, bo sam to przezywalem.

Sprobujcie sie skontaktowac z ta firma, z ktora wspolpracowali w kwestii zwrotu podatkow RT TAX czy cos takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...