Skocz do zawartości

Na Campa Z Camp Leaders


addi

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

chcę w tym roku wyjechać na campa do USA. Czy jadąc z firmą Camp Leaders trzeba jechać na jakieś targi pracodawców jak ma to miejsce z innymi firmami? Słyszałem, że nie, ale wolę się upewnić. Moi znajomi byli na takich targach rok temu jadąc na w&t i nie za bardzo im się podobało, mówili że wybór był taki sobie i ogólnie strata czasu. Nie wiem... czy są wogóle firmy zajmujące się campami, które nie wymagają uczestnictwa w takich targach... Jestem świeży w tym temacie... a więc proszę o pomoc.

Z góry dzięki

Pozdro Adi

:wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uczestnictwo w targach nie jest obowiazkiem - raczej przywilejem.

Mysle ze otoagatka moze sie wypowiedziec na temat CL, ja moge powiedziec Ci z wlasnego doswiadczenia ze targi sa o wiele lepsze ( masz mozliwosc wyboru campa ) - niz czekanie na przydzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Targi pracy Camp Leaders beda 6 Marca, ale uczetsnictwo nie jest obowiazkiem :) niektorzy czuja potrzebe poznania pracodawcow z USA przed wyjazdem.

Ale na moj gust jest to bardziej ozdoba dla programu, wiekszosc osob i tak znajduje swoje miejsca za posrednictwem firmy.

A na targi pewnie duzo osob przychodzi z czystej Ciekawosci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

chcę w tym roku wyjechać na campa do USA. Czy jadąc z firmą Camp Leaders trzeba jechać na jakieś targi pracodawców jak ma to miejsce z innymi firmami? Słyszałem, że nie, ale wolę się upewnić. Moi znajomi byli na takich targach rok temu jadąc na w&t i nie za bardzo im się podobało, mówili że wybór był taki sobie i ogólnie strata czasu. Nie wiem... czy są wogóle firmy zajmujące się campami, które nie wymagają uczestnictwa w takich targach... Jestem świeży w tym temacie... a więc proszę o pomoc.

Z góry dzięki

Pozdro Adi

:)

Witam serdecznie,

Korzystając z programu campowego z CCUSA nie trzeba brać udziału w targach. CCUSA dołoży wszelkich starań, aby przydzielony obóz odpowiadał wymaganiom uczestnika. Targi odbywają się 8 marca 2009 w Warszawie, ale do 30 stycznia całkowity koszt programu wynosi 1215 pln.

pozdrawiam CCUSA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie coś na temat nowego oddziału CL w warszawie? powstał taki w ogóle?

tak jest to na glownej stronie CL

Zapraszamy do nowo otwartego biura Camp Leaders w Warszawie

Biuro Camp Leaders w Warszawie

Kampus AWF

ul. Marymoncka 34

Budynek Administracyjny B, pok. nr 9

tel. 022 216 62 90

Biuro znajduje się w 10 minutowym dystansie pieszym od stacji metra Słodowiec w kierunku ul. Marymonckiej.

Zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...