Skocz do zawartości

Jutro Rozmowa W Warszawie...help


Rekomendowane odpowiedzi

No i niestety... odmowa ze wzgledu na slaby zwiazek z Polska ;)

A ja na prawde chcialam tylko wyjechac na 3-4 tygodnie :)

Jak to słaby związek z Polską o co w tym chodzi? Mój związek z krajem jest też nie najlepszy ;) na jakiej podstawie u Ciebie to stwierdzili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to słaby związek z Polską o co w tym chodzi? Mój związek z krajem jest też nie najlepszy :P na jakiej podstawie u Ciebie to stwierdzili?

Nie bylo mnie tu troche ...

Juz wyjasniam....

Jestem po rozwodzie, nie mam dzieci, nie mam wlasnego mieszkania (jestem akurat po sprzedazy dawnego i czekam na unormowanie sie sytuacji na rynku), zarobki moje wg konsula chyba sa niewystarczajace (3tys brutto) i nie wazne ze mam stala prace w zawodzie w panstwowej firmie.

Ponadto osoba u ktorej mialam sie zatrzymac to kolega ze szkoly, ktory nie ma zony.

Wszystko wiec jasne, uwazal ze chce wyemigrowac :P

Dodam tylko ze akurat mialam pecha i trafilam na najbardziej nieprzyjemnego typa - sluzbiste. Taki starszy, lysy.

W innym okienku byla mloda dziewczyna, ktora az przepraszala studenta ze nie moze mu dac wizy, zeby chociaz mial prace albo zaliczyl 1 rok studiow.

Mi w kazdym razie odechcialo sie od razu podrozy do stanow.

Mam ich gdzies! Pojade sobie na wczasy do kraju ktory jest bardziej przyjazny dla turystow!

Najbardziej zabolalo mnie jednak to ze potraktowali mnie jak emigrantke, nie wiem tylko po co ja bym miala tam emigrowac? Aby sprzatac im chalupy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...