Skocz do zawartości

bramki na lotniskach


alef

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

nie orientujecie sie czasem jak bardzo czule sa bramki na lotniskach (w polsce no i w usa)? chodzi mi konkretnie o to czy sa w stanie "wypikac" jesli ma sie jakies implanty. no i jesli tak to czy trzeba miec jakies zaswiadczenie od lekarza czy jakis inny papierek zeby sie nie burzyli.

dzienks za kazde info

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

nie orientujecie sie czasem jak bardzo czule sa bramki na lotniskach (w polsce no i w usa)? chodzi mi konkretnie o to czy sa w stanie "wypikac" jesli ma sie jakies implanty. no i jesli tak to czy trzeba miec jakies zaswiadczenie od lekarza czy jakis inny papierek zeby sie nie burzyli.

dzienks za kazde info

pozdrawiam

Bramki nawet wykryja jak masz pare centow przy sobie wiec po co sie zastanawiac. Lepiej wez cos takiego - i tak pewnie wezma Cie na osobiste - ale nic nie zaszkodzi jak cos bedziesz mial po angielsku na temat implanta..

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
witam wszystkich

nie orientujecie sie czasem jak bardzo czule sa bramki na lotniskach (w polsce no i w usa)? chodzi mi konkretnie o to czy sa w stanie "wypikac" jesli ma sie jakies implanty. no i jesli tak to czy trzeba miec jakies zaswiadczenie od lekarza czy jakis inny papierek zeby sie nie burzyli.

dzienks za kazde info

pozdrawiam

Z tym pikaniem bywa roznie... Dodam moze jedynie, ze np. na pierscionki NIE pika, wiec moze na implanty tez nie. Zalezy pewnie jeszcze od wielkosci tego implantu.

Na wszelki wypadek oczywiscie rowniez polecam zaswiadczenie w j. angielskim od lekarza prowadzacego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dwa prety i kilka klamerek w kregoslupie...wszystko od 9 lat obrosniete tkanka chrzestna (po takim czasie zrobila sie z tego zwykla kosc) ..... ale chyba wybiore sie do doktorka i kaze sobie wpisac zaswiadczenie...gorzej jak bedzie antyenglisz ;-) wtedy pewnie bede musial do jakiegos tlumacza przysieglego czy cos...ehhh...co za badziewie

pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...