Jump to content

Skonczone High School Studia W Polsce


Pemek33

Recommended Posts

High School Diploma” jest równorzędne polskiemu „Świadectwu Dojrzałości” czyli zdanej i stwierdzonej na papierze maturze.

Tyle dobrych wiadomosci..

W przypadku świadectw wydanych przez instytucję działającą w systemie edukacji państwa będącego stroną Konwencji znoszącej wymóg legalizacji zagranicznych dokumentów urzędowych, sporządzonej w Hadze dnia 5 października 1961 roku (Dz. U. z 2005 r. Nr 112, poz. 938 i 939) należy złożyć oryginał świadectwa albo jego duplikat albo kopię potwierdzoną notarialnie za zgodność z oryginałem z umieszczoną na dokumencie albo dołączoną apostille wydaną przez właściwy organ państwa, z którego świadectwo pochodzi. W przypadku złożenia kopii świadectwa potwierdzonej notarialnie za zgodność z oryginałem należy również przedstawić do wglądu oryginał świadectwa lub jego duplikat.

http://apostille.us/Documents/States_Aboli...ts.shtml#poland

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Pemek, jesli tak mowisz to nie pozostaje nic innego jak zyczyc Ci powodzenia w Polsce. Bedzie fajnie, tylko bedziesz musial wybrac interesujacy Cie kierunek:) Dwa lata to dosc dlugi okres mieszkania za granica, jesli Ci sie nie spodobalo to mysle ze juz raczej Ci sie nie spodoba, wiec dobrze robisz wracajac do Polski. Tutaj bedziesz u siebie. Ja pracowalem rok w Irlandii, tez mi sie tam nie podobalo i nie wyobrazam sobie zebym mogl tam zostac dluzej. Co do pytania drugiego kolegi, nie studiowalem w USA ale wybieram sie tam do collegu. A jak to u Ciebie?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...