Skocz do zawartości

Skonczone High School Studia W Polsce


Pemek33

Rekomendowane odpowiedzi

High School Diploma” jest równorzędne polskiemu „Świadectwu Dojrzałości” czyli zdanej i stwierdzonej na papierze maturze.

Tyle dobrych wiadomosci..

W przypadku świadectw wydanych przez instytucję działającą w systemie edukacji państwa będącego stroną Konwencji znoszącej wymóg legalizacji zagranicznych dokumentów urzędowych, sporządzonej w Hadze dnia 5 października 1961 roku (Dz. U. z 2005 r. Nr 112, poz. 938 i 939) należy złożyć oryginał świadectwa albo jego duplikat albo kopię potwierdzoną notarialnie za zgodność z oryginałem z umieszczoną na dokumencie albo dołączoną apostille wydaną przez właściwy organ państwa, z którego świadectwo pochodzi. W przypadku złożenia kopii świadectwa potwierdzonej notarialnie za zgodność z oryginałem należy również przedstawić do wglądu oryginał świadectwa lub jego duplikat.

http://apostille.us/Documents/States_Aboli...ts.shtml#poland

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pemek, jesli tak mowisz to nie pozostaje nic innego jak zyczyc Ci powodzenia w Polsce. Bedzie fajnie, tylko bedziesz musial wybrac interesujacy Cie kierunek:) Dwa lata to dosc dlugi okres mieszkania za granica, jesli Ci sie nie spodobalo to mysle ze juz raczej Ci sie nie spodoba, wiec dobrze robisz wracajac do Polski. Tutaj bedziesz u siebie. Ja pracowalem rok w Irlandii, tez mi sie tam nie podobalo i nie wyobrazam sobie zebym mogl tam zostac dluzej. Co do pytania drugiego kolegi, nie studiowalem w USA ale wybieram sie tam do collegu. A jak to u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...