Skocz do zawartości

Zwolnienia Brak Pracy?


never44

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich mam nadzieje ze watek sie nie powtarza choc nie widzialam nigdzie podobnego

co myslicie na temat calego kryzysu w USA coraz wiecej osob zwalniaja itd czy sytuacja zacznie sie poprawiac? jakie jest wasze zdanie na ten temat?

jedni mowia ze ludzie uciekaja z USA chociaz ja po znajomych i rodzinie nie widze zeby sie wybierali do Polski mimo tego ze przestoj sie zrobil zwlaszcza w budownictwie w sumie jak co roku na zime no ale jednak kryzys swoje tez robi ludzie domow nie kupuja nie buduja i cienko z budowla hmm jakie sa wasze odczucia? moze ktos napisze cos na ten temat najlepiej ktos na swierzo przebywajacy w USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdanie jest takie jakie sa statystyki. Z wyjatkiem paru wiekszych metropolii ludzie traca prace w zatraszajacym tempie.

Ale nie znam nikogo kto by z USA chcial uciec (nawet osoby ktore pracy nie maja obecnie)

Nikogo juz te comiesienczne dane o zatrudnieniu ani informacje o bankructwach nie szokuja. Szok byl we wrzesniu/pazdz/listopadzie.

Ludzie zaczeli sie koncentrowac na fakcie, iz jest to cykl i predzej czy pozniej sie z niego wyjdzie.

Zobaczymy jak zadziala i czy w ogole przejdzie nowy "New Deal".

I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie tak wlasnie wydaje

predzej USA wyjdzie z kryzysu niz w Polsce sie cos zmieni na lepsze :wacko:/

wlasciwie ludzie mieszkajacy tam dlugie lata mowia ze przezyli juz nie jeden kryzys w stanach i ich to wcale nie szokuje jest i go nie bedzie wiecznie trwac nie bedzie USA raczej sobie na to nie pozwola zeby tkwic w kryzysie latami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...