Skocz do zawartości

Magazyn - Acp


Rekomendowane odpowiedzi

witam

z kolegami chce wyjechac na W$T dokladnie do pracy w Magazynie. Oferta z ACP srednie zarobki to 11-12 dolcow wiec nie jest zle

Miejscowosci 4 do wyboru. Z tego co wiem popularne sa Bethlehem PA i Cheshire CT . Lokalizacja spoko niedaleko duze miasta jak NY i Philadelfia , praca swoja droga ale tez trzeba cos zobaczyc

Glownie nas interesuje sama praca, jak wyglada i wogole czy pracodwaca jest spoko i czy jest duzo nagodzin no i ktorą miejscowosc najlepiej wybrac. Jesli chodzi o mnie mam uprawnienia na wozek widlowy ,moze sie przydadza . Pracy sie nie boimy ale w sumie kazdy woli wiedziec w co sie pakuje. Zawsze zostaje drukarnia ale ta robota jest strasznie nudna i wkurzajaca jesli chodzi o mnie , sprawdzone w Polsce za smieszna stawke :/

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Prawdopodobnie ja i 2 kolegów jedziemy z tej oferty do Cheshire. Widziałem "miasteczko" (30 tysięcy ludzi) na mapach google i wygląda uroczo :). Mają nawet boisko do piłki nożnej ;]

Praca na tyle dobrze płatna, i z możliwymi nadgodzinami że nie trzeba będzie innej szukać. W dodatku pracodawca opłaca pierwsze 2 tygodnie mieszkania. Potem trzeba szukać czegoś na własną rękę co nie powinno być aż takie trudne.

Anyway, nie mam dla ciebie żadnych konkretnych informacji, po za tym że nie będziecie sami ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Santa Cruz

czytalem ten watek , ale on jest o C&S a nie o firmie Bozzuto (wiem nie napisalem) gdzie nie robi sie na akord tylko jest sztywna stawka min. 12 dolarow a tyle na poczatek mozna i wiecej i . Rok temu bylo 7 studentow z AGH i spokojnie dali rady . Jak bedziemy robic 60h/tyg to spokojnie tysiak bedzie wpadal wiec naprawde spoko , jak kurs sie utrzyma to bedzie pieknie .

Niras to spoko widzimy sie na miejscu , Ja i kolega zapisalismy sie juz , dwojka jeszcze tego nie zrobila . Prawdopodobnie pojedziemy w trojke, My startujemy od 15 czerwca i robimy 17 tyg do oporu. Pozniej wypad do Miami odpoczac :P

Cheshere to podobno droga turystyczna wiocha i duzo polakow podobno , raczej wynajac tam dom/mieszkanie nie ma szans

A w pilke mozna pyknąc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...