Skocz do zawartości

Mienie Przesiedlencze-jaka Firma Najlepiej?


mprl

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje wyslac mienie przesiedlencze do Polski i zastanawiam sie, z ktora firma to zrobic. Dzwonilem do kilku firm i z tego co uslyszalem, to za kontener 40' w NY-NJ area cenowo najlepiej wypadly AARON P.B. - 3200 Gdynia/4500 pod drzwi; POL-USA Shipping - 3150 Gdynia/4500 pod drzwi. Moze ktos z Was korzystal z uslug wyzej wymienionych firm albo z innej. Mienie wazna rzecz, wiec lepiej aby wszystko przebieglo gladko i bez niespodzianek. Za wszelkie porady i wskazowiki z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey

Ja prowadzę firmę wysyłkową w USA (sprowadzam sprzęt mechaniczny do PL - auta, łodzie etc.) Od dłuższego czasu korzystam z usług POL-USA (pracują tam Paweł i Sylwia). Firma jest full profeska, bardzo szybko wysyłają sprzęt. Mają własny olbrzymi magazyn i nigdy nie miałem z nimi problemu, nigdy nic nie zginęło i wszystko dotarło do Gdyni lub Bremerhaven a w zeszłym roku wysłałem od nich kilkanaście aut + masę drobnych części samochodowych i akcesoriów takich jak felgi etc. Mają pełne ubezpieczenie na czas transportu...

P.S.

Jak zadzwonisz do POL-USA następnym razem to poproś Pawła lub Sylwię i powołaj się na Marcina z Virginii, powiedz, że ich tobie poleciłem z pośród innych firm i poproś o discount :P

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania to śmiało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...