monikasm74 Posted January 26, 2009 Report Posted January 26, 2009 Witam Mam pytanko odnosnie zmiany nazwiska po rozwodzie...paszport z wiza mam na stare nazwisko, jestem w trakcie wyrabiania nowego paszportu. Dowiedziałam sie, ze nie trzeba wyrabiac nowej wizy do paszporu wystarczy przy wlocie do USA miec obydwa paszporty (na stare nazwisko z wiza i na nowe nazwisko) oraz przetlumaczone dokumenty z sadu i urzedu stanu cywilnego na angielski potwierdzajace zmiane nazwiska. Czy ktos z Was mial moze taka sytuacje i czy nie ma w zwiazku z tym problemow przy wjezdzie ? No nie wierze, ze nikt nie zna odpowiedzi na to pytanie
nel Posted January 27, 2009 Report Posted January 27, 2009 wiem że jak masz wize w starym paszporcie to nie musisz go zmieniać . Możesz na nim przekroczyć granice Musisz tylko wozić ze soba akt małżeństwa i oczywiście po angielsku:)
aniuczek Posted January 28, 2009 Report Posted January 28, 2009 Potwierdzam. Przerabiałem podobny temat. Nie było problemów.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.