Skocz do zawartości

Wyjazd Na Wat 2009 A Rozpoczecie Studiow Od Lutego


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnosnie wyjazdu na Wat w 2009. Skonczylam studia w grudniu 2007, w lutym 2008 rozpoczelam studia 1,5 roczne magisterskie, ale niestety nie skonczylam - skreslili mnie w listopadzie. Miedzy czasie bylam na WAT - gdzie zwolnili mnie z pracy, dlatego cofneli mi sevis i kazali wracac do Polski. Wrocilam tak jak kazali. czy istnieje jakakolwiek szansa ze dostane wize na ten rok jezeli rozpoczne studia? Jak myslicie? Moze juz ktos mial taka sytuacje. Prosze o komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowych studiow nie rozpoczynaj, bo i tak musisz zaliczyc pierwszy semestr. Tzn ja mialem taka sytuacje ze wrocilem w grudniu (mialem licencjat w czerwcu broniony) i nie mialem studiow. Ale zapisalem sie na magisterskie uzupelniajace z tym ze byl to semestr zimowy, czyli teoretycznie nie stracilem semestru. Jak podchodzilem po wize to juz mialem zaliczony pierwsze semestr i spelnialem warunki programu.

Z tym ze ty jak zapiszesz sie na jakies studia teraz i bedziesz chodzila od marca, to musisz przed wizyta w ambasadzie zdac pierwsza sesje.

Dlatego najlepsze wyjscie dla Ciebie, wroc do tej szkoly co Cie wywalili i niech Cie reaktywuja, choc watpie zebys wrocila na zimowy semestr skoro sesja za pasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...