Skocz do zawartości

Alaska


Rekomendowane odpowiedzi

to jest bardzo pilne-jeśli ktoś z was pracowa3 na Alasce przy obrabianiu ryb lub wybira sie tam (dok3adnie to Naknek)-b3agam piszcie

jaka jest praca-czy jest bardzo ?le i ciągle śmierdzi? :roll:

mój adres mailowy: marta713@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Alasce Ci wiele nie powiem - co do pracy to znajomi mi mowili raczej negatywne rzeczy - tzn ze smierdzi, jest to ciezka praca, wiecznie zimno i czasami niebezpieczenie ze wzgledu na gangi murzynow/latynosow itp. Ja bym swoja dziewczyne tam nie puscil. Co do zarobkow to rzeczywiscie mozesz zarobic podobno duzo..

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 6 miesięcy później...

Hello!

Ja wrocilem, bylo cudownie!!! Polecam wszystkim niezdecydowanym!!!

Trzeba jednak uwazac na kilka rzeczy! Ja jechalem z biura Student Adventure. Praca miala byc zagwarantowana na 3 miesiace, konkretnie mialo to wygladac tak ze mielismy pracowac przez miesiac z mozliwoscia przedluzenia pobytu w tej przetworni do ok 4 miesiecy. Skonczylo sie na tym ze praca byla tylko przez 3 tyg! Pozniej musielismy sami szukac roboty, bo nie dano nam zadnych konkretnych ofert, tylko "cos" abysmy chyba zli nie byli, choc kazdy byl wsciekly, byly to oferty za cienka kase daleko od Alaski!

Gdyby nie ten maly "incydent" to by bylo wszystko super! Prace w koncu znalezlismy z kumplem w innym miescie, ktora tez byla tylko na ok 3 tyg a na koncu wyjechalismy do Ketchikan (tam polecam wszystkim jechac, sezon jest przez caly rok!).

Praca byla w miare latwa, czasem ciezsza, czasem powalajaca nawet z nog (raz walnalem 22h heh), ale generalnie milo to wspominam, nawet dziewczyny sobie radzily:)

Jedno jest pewne, podrozowania na Alasce jest cholernie drogie, przez co musialem zostawic nie z mojej winy tam troche gotowki. Jak jechac to tylko do Ketchikan, Sitki, Petersburga, Juneau lub gdzies w tym rejonie:)

Pozdrawiam

p.s. Kto byl jeszcze na rybach?? Pochwalcie sie przezyciami:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Mam kilka pytan odnosnie Alaski i [beeep]..... rybek:)

mam zamiar jechac na Alaske z CetPoland na w&t 2005 do fabryki ryb, jest to "Leader Creek Fisheries" albo "Kodiak Salmon Packers" czy ktos tam kidykolwiek by3, jakiie tam sa warunki mieszkalne itp.

Ka?da inf sie liczy prosze piszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...