Skocz do zawartości

Toefl; Community College


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

mam zamiar zdawać w tym roku TOEFL, dokładnie pod koniec marca. CHciałam sie zarejestrować na stronie ets, ale niestety jedną formą płatności jest użycie karty kredytowej, ktorej nie posiadam. Wiec probowalam znalesc cos wiecej, jak mozna zrobic to w inny sposob, nietstey nie udalo mis. Dowiedzialam sie tylko tyle ze musze miec formularz rejestracyjny, wypisac go i razem z czekem bankowym wyslac do holandii. jednak nie wiem skad owy formularz moge otrzymac. czy moglby mi ktos pomoc?

druga sprawa to to, ze wybieram sie do community college od semestru jesiennego( dlatgeo otrzebuje zdac toefl, poniewaz aplikacje w niektorych szkolach tzreba zlozyc do 1maja). Chcialabym sie zapytac czy moze ktos sie rowniez wybiera od tej jesieni do cc lub juz jest w jakims i moglby mi powiedziec co powinnam po kolei robic, czy bede miala problem z otrzymaniem wizy, i czy trudno jest sie przeniesc po community college na uniwersytet?

jesli ktos milal dla mnie inne rady na te tematy rowniez prosze o pisanie.

dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...