Skocz do zawartości

Rye,NY


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc w polowie maja wybieram sie do Rye,NY do Playland do pracy w Culinart. Czy ktos moze tam byl i moze powiedziec mi cos o tym? Jak jest z mieszkaniem czy da sie w Rye cos wynajac? Jakie mniej wiecej sa tam ceny mieszkan?? Dzieki za informacje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Hi, tak się składa że też jade do Ryeu do Playlandu w polowie czerwca, widze że będziemy tam mieli w te wakacje calkiem spory skład Polaków. Co do mieszkania jeszcze się nie intaresowalam tym ale podobno nie jest to takie proste. Może udało by nam się znaleść coś wiekszego razem? jade jeszcze z koleżanką... pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

tak sie sklada ze bylem tam w zeszlym roku i nie wiem jak teraz ale nie bylo lekko

po pierwsze praca w playlandzie dzieli sie na culinart i playland-w culinart pracujecie przy roznych fast foodach ,w palyland jest to ogolnie obsluga parku.

w zeszlym roku nie mailem zalatwionego mieszkania(w okolicy jest dosc ciezko o mieszkanie bo jest to droga miejscowosc)

po drugie jezeli jedziecie pierwszy raz to o ile w culinart wystarczylo im tylko zaswiadczenie ze ubiegasz sie o ssn to w playland nie mozna bylo zaczac pracy bez sociala(a dobrze wiecie ze czeka sie na niego ok. miesiac)

ja w zeszlym roku po 3 tyg. czekania na prace lekko podlamany zadzwonilem do chi i opisalem im cala sytuacje .kobieta z ktora rozmawialem dosc przejela sie tym i wyslala mnie do innego pracodawcy w new hampshire do ktorego wracam w tym roku

dodam tylko ze jesli jedziecie do pracy do playland to ubiegajcie sie o pozycje gardening nie zadne cashier-moj kumpel przez krutki czas pracowal jako gardening -placa lepiej niz cashier a wlasciewie to nic nie robisz(pracujesz z banda wyluzowanych meksykancow).

jesli chcecie wiecej info(gdzie isc zeby znalezc nmieszkanie itd.) piszcie na maila: bienias4_xl@wp.pl .

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi, tak się składa że też jade do Ryeu do Playlandu w polowie czerwca, widze że będziemy tam mieli w te wakacje calkiem spory skład Polaków. Co do mieszkania jeszcze się nie intaresowalam tym ale podobno nie jest to takie proste. Może udało by nam się znaleść coś wiekszego razem? jade jeszcze z koleżanką... pozdrawiam ;)

Ja też (razem z siostrą) wybieram się do Rye, dokładnie 20 czerwca. I też szukamy mieszkania, więc jak ktoś znajdzie jakieś ciekawe namiary, to może dać znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...