Skocz do zawartości

Wyjazd Do U.s.a Na Wakacje


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam 17 lat i chciałbym w 2010 r. pojechac na wakacje Do U.S.A do NY do swojej dziewczyny i koleżanek z którymi utrzymuję dobre kontakty. Nie mam żadnej rodziny w stanach i chciałbym zapytac czy są jakieś szanse, że dostałbym wizę choc na miesiąc lub dwa? (Te dziewczyny mieszkają od 6 lat w NY z rodziną i posiadają zielone karty) pozdrawiam i oczekuję szybkich odpowiedzi. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzę obecnie do zasadniczej Szkoły Zawodowej i chcę później skończyc technikum 2 lub 3 letnie i byc może pójśc na studia. Na 100% bym tam nie został tylko po prostu chciałbym zwiedzic NY i zobaczyc się z Przyjaciółkami które w 2010 r. nie przyjadą do Polski na wakacje co robiły co rok :P z pieniędzmi by nie było problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro sie uczysz ktos bedzie musial oplacic Twoj przelot/pobyt, (takie pytanie mozesz otrzymac starajac sie o wize) oczywiscie zawsze moga to byc rodzice lub znajomi ktorzy Cie zapraszaja

nie wiem jak beda patrzec na to ze jedziesz do dziewczyny, chyba lepiej byloby powiedziec ze do znajomej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...