Skocz do zawartości

Aer Lingus - Płatości


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z zapłatą za bilet na ich stronie www.aerlingus.com ponieważ trzeba mieć karte kredytową jak się nie myle ?

Zadzwoniłem do nich do warszawy do aerlingus i babka powiedziała mi że przy zakupie biletu przez ich strone można tylko zapłacić karta kredytową czy to jest prawda ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie można by było zapłacić na tej stronie eKARTĄ z mBanku ? Nie mam pojęcia co robić potrzebuje wykupić 2 bilety a tam znalazłem bo bardzo dobrej cenie ale czego tam na stronie juz nie napisali ze tylko karta kredytowa...? omg a jeśli nie mam...

A i jeszcze czy jest możliwość zapłaty kartą kredytową z amerykaniskiego banku w którym rachunek jest w $ a bilet kupuje po zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszedzie linie lotnicze przez neta to tylko karta kredytowa. Tak, mozesz z tym bankiem tak jak mowisz ja tak zrobilem, tyle ze do wyboru w AerLingus bylo w dolarach lub euro, wybralem dolary. Pokombinuj bo rzeczywiscie najtaniej w AerLingus i warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już złożyłem wniosek o ekarte ale przyjdzie mi za 15dni ... tyle czasu nie mam.. znalazłem bilet z KRK do JFK przez Dablin po 606zł wiec dobra cena.

Chyba wejde na english ver. strony i zobacze po ile bedzie bilet i zapłaci mi wójek karta kredytową w $

A na nastepny raz będe już wiedział... dzięki wielkie johnny21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...