Skocz do zawartości

Floryda


Rekomendowane odpowiedzi

Hej ja zastanawiam sie nad w&t na Florydzie a konkretnie Miami Beach. Bylam tam w tamtym roku na dwutygodniowych wakacjach i zakochalam sie w tym miejscu.

Czy orientuje sie ktos jak jest z praca na Florydzie na wakacjach, poniewaz zamierzam szukac czegos po przyjezdzie tam. Wiem ze w tym czasie jest tam martwy sezon, ale czy faktycznie jest z tym az tak zle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

z tego co opowiadaja mi znajomi, ktorzy co roku opuszczaja floryde poza sezonem, ze jest gorzej niz zle,

pamietam jak wspominali, ze raz postanowili zostac na wakacje na florydzie i z praca bylo naprawde bardzo zle, biorac pod uwage to ze teraz ogolnie jest trudniej z praca, wyjazd na floryde do pracy poza sezonem moze okazac sie samobojstwem - ale moze ktos ma odmienne zdanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

legalnie i nielegalnie, tzn. bylo ich kilka osob, ale wszyscy mieli podobne problemy a pracy szukali w restauracjach, barach, itp.

jesli masz juz zalatwiona prace przed wyjazdem to nie powinno byc problemu, moze godzin nie bedzie duzo trudno powiedziec

znajomi powiedzieli, ze "nigdy wiecej" nie zostana na wakacje na florydzie - cos w tym musi byc, no chyba ze poprostu mozna ich uznac za pechowcow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Też byłem rok temu na Florydzie - Miami, też sie zakochałem, tego roku chyba wróce, lecz nie do Miami, znalazłem pracę w Orlando, ale za 7$ więc nie wiem czy się szarpnąć...?

Ale jak nie tu to planuję znów spędzić tam wakacje. Z pewnością bedzie to koniec września, czyli poczatek sezonu na FL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...