Skocz do zawartości

zwrot podatku za 18 miesieczny Internship


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chcialabym sie rozliczyc z 18 miesiecznego Internship i tutaj pojawia sie problem. Wczoraj wrocilam z BTC i po raz kolejny uslyszalam, ze oni tego rodzaju podatku nie rozliczaja, gdyz to przerasta ich kwalifikacje. Nie rozlicza tego rowniez zwrotpodatku.pl

Pracujac w Stanach ponad 180 dni jest sie traktowanym jako rezydent i jest wtedy podobno calkiem inna procedura. Ja nie jestem w stanie sama sie rozliczyc, potrzebuje firmy, ktora zrobilaby to za mnie. Posiadam wszystkie W2 oraz inne wymagane dokumenty. Jakies sugestie, rady? Wiem, ze TaxBack moglby to dla mnie zrobic natomiast oni mnie nie interesuja.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Widzę że mieszkasz w Warszawie....

Możesz więc rozliczyć się sama...

Proponuję zadzwonić do Ambasady amerykańskiej, są tam prowadzwone konsultacje w sprawie rozliczania się z nadpłaconego podatku podczas pracy w USA.

Konsultacje są bezpłtne, trzeba się tylko umówić telefonicznie na konkretną godzinę i dzień.

Prowadzi je rodowity Amerykanin, więc mniej więcej orientuje się w sytuacji... tez byłam na takich konsultacjach.. :)

p.s jak będziesz szła do Ambasady to nie zapomnij o paszporcie, inaczej Cię nie wpuszczą. A w kolejce nie muszisz stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...