Skocz do zawartości

Quad Hartford! Gdzie Najlepiej Wyjechać?


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę o wyjezdzie do drukarni Quad Hartford!. Ale, nie wiem jaką miejscowość wybrać? Niechciałabym wybrać jakąś wioske! Proszę o pomoc tych osób które tam były. Jaką miejscowość wybrać?

Wyjeżdżam sama, czy ma ochote ktoś się przyłaczyć? Jeśli uda się skompletować jakąś grupę będzie taniej! A pozatym zawsze raźniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz jechac na wies, wiec nie wybieraj Hartford :]

Z praca w quadzie coraz gorzej, wiec moze lepiej poszukaj czegos innego. W Wisconsin Quady zwolnily 500 osob, wiec watpie, zeby chetnie dawali prace polakom, jak amerykanom ciezej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hartford jest SÓPERRR , miasto 100,000 mieszkancow ,fajni ludzie ,bardzo atrakcyjne miasto ,disco , polonii duzo , Nascar niedaleko , wal smialo.

Praca w QG marzenie , najlepiej wybierz nocki bo jest leciutko i przyjemnie , nie sluchaj ich , pieprzą o kryzysach , Qg nigdy crisis nie dosiegnie !

I wakacje masz pierwsza klasa , quad to bajka i zdrowie nawet glupi Ci to powie !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hartford jest SÓPERRR , miasto 100,000 mieszkancow ,fajni ludzie ,bardzo atrakcyjne miasto ,disco , polonii duzo , Nascar niedaleko , wal smialo.

Praca w QG marzenie , najlepiej wybierz nocki bo jest leciutko i przyjemnie , nie sluchaj ich , pieprzą o kryzysach , Qg nigdy crisis nie dosiegnie !

I wakacje masz pierwsza klasa , quad to bajka i zdrowie nawet glupi Ci to powie !!!!

buahahhahahahahahahahahhahahaha no comment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Hartford jest SÓPERRR , miasto 100,000 mieszkancow ,fajni ludzie ,bardzo atrakcyjne miasto ,disco , polonii duzo , Nascar niedaleko , wal smialo.

Praca w QG marzenie , najlepiej wybierz nocki bo jest leciutko i przyjemnie , nie sluchaj ich , pieprzą o kryzysach , Qg nigdy crisis nie dosiegnie !

I wakacje masz pierwsza klasa , quad to bajka i zdrowie nawet glupi Ci to powie !!!!

Hahahaha jak zawsze z poczuciem humoru :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Czy mógł by ktoś z doświadczeniem udzielić pomocy... Bo ja np. wybieram się pierwszy raz i studiując różne fora wybrałem jako miejsce docelowe Lomire. No i chciałbym wiedzieć czy dobrze zrobiłem bo wiem, że chodzi głównie o nadgodziny w tej pracy a z tym jest loteria...Więc może ktoś kto był w tamtym roku się wypowie tylko bez sarkazmów już proszę o jakieś przydatne informacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...