Kiro88 Posted February 18, 2009 Report Posted February 18, 2009 Proszę o pomoc! W jaki sposób mam dokonać wpłaty za depozyt do Housing Village? Przelew czy przekaz pocztowy?
Isabela83 Posted February 18, 2009 Report Posted February 18, 2009 Jesli chodzi ci o depozyt za housing village w Williamsburgu (pracodawca Bush gardens),to kiedys tez musialam to oplacic, z tego co pamietam zrobilam przelew w PKO SA, z tymze chyba musisz miec tam konto walutowe-ale tego juz nie jestem na sto procent pewna. Jak masz tez watpliwosci to zapytaj najlepiej w firmie ktora organizuje ci w&t.
Szeli Posted February 19, 2009 Report Posted February 19, 2009 Proszę o pomoc! W jaki sposób mam dokonać wpłaty za depozyt do Housing Village? Przelew czy przekaz pocztowy? Zrób przelew na konto banku BG... numer i wszystkie podane informcje masz na kartce od pracodawcy, która otrzymałeś na targach... W tytule napisz: "swoje imię i nazwisko" oraz dopisz "housing international program 2009" lub "reserve space for a student on the International Program for 2009"... Pozdrawiam i do zobaczenia w Village... Szeli
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.