Jump to content

Atlantic City Na Weekend ?


zdzislaw422

Recommended Posts

Witam, jestem w Nowym Jorku na urlopie i przed wyjazdem do kraju chciałbym zrobić mały wypad do Atlantic City.Dzień,dwa - nie koniecznie w weekend - zresztą jest to obojętne.

Nigdy tam nie byłem. Prosiłbym znawców tematu o porady jak najlepiej dostać się z NY do AC (nie mam auta).Koszt podróży, czas,skąd wyjechać itp.Proszę także o wszelkie informacje o noclegach w AC (rozsądnych cenowo ;) ), co zobaczyć,które kasyna koniecznie odwiedzić -jakieś linki, po prostu wszystko co by mi było pomocne na takim wypadzie.

Pozdrawiam i dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Cześć

Tydzień temu bylem na weekendzie w Atlantic City... Jeśli nie masz auta to z pewnością możesz jakieś wypożyczyć...

Z noclegiem teraz nie będzie problemu w tym okresie, Ja wraz ze znajomymi zatrzymałem się w TROPICANA - ok 60$ za pokój (2 Queen size bed) - rezerwacji możesz dokonać przez internet; Oczywiście kasyna otwarte 24h na dobę; grasz = drinki za free... Fajny club jest w BORGATA Hotel & Casino;

2-3dni ci w zupełności wystarczy na Atlantic City

Link to comment
Share on other sites

w poprzednim roku mozna bylo niezle zaoszczedzic na podrozy greyhoundem, kasyna zwracaly jakas czesc biletu, znajomi tak podrozowali z NYC do AC, tylko nie wiem czy to nie byla oferta wakacyjna, ale warto zapytac w kasynach, moze bedzie jakas adnotacja na ich stronach WWW ;-)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...