Skocz do zawartości

Wisconsin W 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram sie w tym roku z dziewczyna do USA do Milwaukee w Wisconsin.

Je bedac juz 3 raz mam zapewniona dobrzeplatna prace.

Moja dziewczyna bedzie pierwszy raz... Angielski komunikatywny. Prosilbym o podanie mi biur podrozy ktore oferuja prace dla kobiet w Wisconsin lub najlepiej w poblizu Milwaukee.

Moze ktos ma jakis znajomych lub wie gdzie sie udac... Kazda pomoc sie przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! mam pytanie ;) jestem zgloszona na W&T program z EMAKOPOLEM. okazuje sie, ze firma ma problem, bo czesc pracodawcow ze wzgledu na kryzys finansowy w Stanach, zerwala czy tam zawiesila umowy i w sumie zostalysmy z kumpelami na lodzie. Szukamy teraz na wariata czegos innego. Wczesniej bylam juz w Stanach kilka razy, ale tylko turystycznie. Zainteresowal mnie Twoj post, z racji tego, ze dotyczy Milwaukee, czyli niedaleko WISCONSIN DELLS, gdzie moja rodzina ma domek letniskowy, a bardzo zalezy mi na tym, zeby byc blisko nich. czy mozesz napisac z jakim biurem zalatwiales prace i w jakim charakterze bedziesz pracowac? A czy nie mozesz zalatwic swojej dziewczynie tej samej pracy co Ty? super by bylo gdybys odpisal :) mam nadzieje, ze jeszcze nie jest za pozno, zebysmy sobie cos zorganizowaly. pozdrawiam Mia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema:)

W Milwauke pracuje jako malarz. Praca ze wzgledu na pogode (upaly i wilgotnosc) i sam charakter (ciezkie drabiny itp.) nie nadaje sie dla kobiet.

Wyjezdzalem do tej pory z Guliwerem ale mnie i wielu innych ludzi oszukano na przelomie roku w kazdym razie dluga historia.

Umlowe o prace zalatwiali mi znajomi wiec jezdzilem z opcji SELF. W tej chwili prace w Wisconsin Oferuja biura ACP i BTC (jezeli wie ktos o innych prosze o kontakt).

Wiem ze duzo osob jezdzi z Polski do Dellsow do pracy nawet kilku spotkalem w Noahs Parku.

Mysle ze masz jeszcze sporo czasu np: w ACP jeszcze nie wiedza nic konkretgo jak w tym roku bedzie wygladala wspolpraca z QUADEM (5 lokalizacji w Wisconsin).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info! wlasnie jestem na etapie przeczesywania strony BTC i wyglada to w miere sensownie, wiec wybiore sie do nich w poniedzialek. Co do Twojej pracy, to faktycznie srednio jak dla kobiet ;) bede pytac w takim razie o Wisconsin Dells i Milwaukee w biurze w BTC i jak czegos sie dowiem, to napisze Ci jak wyglada sytuacja jesli chodzi o prace dla kobiet (czyt. ja i moje kumpele, no i Twoja dziewczyna :))) mam nadzieje, ze powiedza mi cos sensownego... Jestem z Poznania i do ich biura mam jakies 5 minut dogi, wiec podskocze tam na pewno. Popytam i miejmy nadzieje, ze cos z tego bedzie. Jeszcze raz dzieki za odp. odezwe sie w poniedzialek. papa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BTC jak dobrze pamietam maja oferte z jakis przetworni warzyw i owocow. Maja 4 lokalizacje najblizsza ktora by mnie interesowala jest chyba kolo Fond du Lac kolo 50 mil od Milwaukee wiec odpada codzinne dojezdzanie;/ Jedna z lokalizaji jest chyba wlasnie kolo Dellsow musialbys sobie sprawdzic. Czekam na poniedzilkowe info. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze masz jeszcze sporo czasu np: w ACP jeszcze nie wiedza nic konkretgo jak w tym roku bedzie wygladala wspolpraca z QUADEM (5 lokalizacji w Wisconsin).

ACP doskonale wie ze w tym roku nici z Quadow - tylko sie do tego nie przyznaja bo nie est to raczej w ich interesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bylam osobiscie, ale dzwonilam i chyba srednio z praca w Quadzie na chwile obecna... w ogole srednie te ofery pracy juz teraz. jednak jest troche pozno i co lepsze, to juz poszlo w obieg... przepraszam, ze nie pomoge, ale sama tez chyba sobie odpuszcze i poszukam czegos w jakims innym rejonie. beznadzieja ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...