Skocz do zawartości

12 Godz Na Lotnisku ?


saliwan

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle razy latalem ale jeszcze nigdy nie mialem 12 godzinnej przesiadki. W zwiazku tym mam pytanie, jezeli samolot ladujacy z Europy w NY na JFK ok 20 wieczorem na ktorym mam przesiadke ale dopiero o 7 rano to czy moge zostac na lotnisku przez cala noc... nie kalkuluje mi sie opuszczac lotniska i czegos szukac na miescie na kilka doslownie godzin. Czy ochrona sie nie doczepi np o 2-3 w nocy, i czy bagaze moge nadac wczesniej zeby z nimi sie nie platac po lotnisku. Pytam bo kiedys mialem taka sytuacje, ze przesiadajac sie bagaze polecialy wczesniejszym lotem i pozniej bylo troche zamieszania z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku wraz ze znajomymi spedzilismy całą noc na lotnisku w Bostonie. Mielismy odlot o 6tej rano.Nikt sie do nas o to nie przyczepił, było tam wiecej ludzi takich jak my, którzy czekali na poranny lot. Niestety trzeba równiez uwazac, poniewaz na lotniskach nocuje wiele bezdomnych. Po prostu radze pilnować swoich rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że lepiej wyjść poza lotnisko, wynająć nocleg w jakimś hotelu za 30-40$, wziąć prysznic, przespać się i byc wypoczętym na drugi dzień... Na większości lotnisk są busy, które dowożą za free do hotelu, kursują non stop więc tym samym busem wracasz na lotnisko... 12h to bardzo dużo a podróż jest męcząca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze lepiej byloby... ale to tylko 12 godz. Zanim przejde przez urzad emigracyjny, odbiore walizki, dotre do hotelu, wezme przysznic, nie wiadomo czy w nim zasne bo zmiana czasu, podekscytowanie podroza, potem znow bus lub taksowka zeby dotrzec na lotnisko. Gdybym lecial z dziewczyna to pewnie bym tak zrobil, bardziej dbalbym o jej wygode niz swoja. Tak wiec 6 czy 7 godz pobyt w hotelu chyba odpada. Prysznic to jest to czego bym potrzebowal jedynie na lotnisku, reszte niewygod jakos zniose. Dzieki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byloby dobrze, gdyby udalo Ci sie nadac bagaze wczesniej, bo to zadna przyjemnosc biegac z bagazami po terminalu, jesli Ci sie uda to czesto zdarza sie tak, ze bagaze leca wczesniejszym lotem (jesli jest jakis wczesniejszy lot) i potem odbiera sie je na lotnisku docelowym nie z karuzeli a od obslugi przy karuzelach

a tak szczerze to Ci wspolczuje 12h, ja czekalem kiedys tylko 6h w dzien, plus jakies opoznienie - i od tej pory unikam takich dlugich przesiadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...