Skocz do zawartości

Linie Lotnicze Air France


Rekomendowane odpowiedzi

W samolocie oki, ale: okres miedzy przesiadkami - kosmos - ja mialem 45 minut roznicy zeby przejsc na inny terminal i wsiasc do samolotu do usa.

Lotnisko w Paryzu De gaulle tez niezbyt przyjemnie wspominam, jakimis kurna autobusami nas wozili na ten inny terminal, oznaczenia nie po kolei na (po przystanku 2d jest 1f?), bylo to stresujace przezycie bo pierwszy raz lecialem.

Ale ceny maja przystepne a w samolocie obsluga rzeczywiscie mila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z przdmówcami. Bardzo przyjemne linie, jedzenie niezłe, obsługa bardzo miła. No a co do tych przesiadek do mialem podobnie. 45 minut na przesiadke to zdecydowanie z malo. Pierwszym razem nie dalem rady, ale to przez Okecie bo wylecialem z opoznieniem 35 minutowym i nie bylo szansy, w zeszlym roku jakims cudem udalo mi sie zdazyc, a lecialem do detroit. Generalnie warto, bo ceny tez sa niezłe a samolot naprawde w porzadku, TV w zagłówkach mialem podczas dwoch podrozy wiec bylo OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie wspomnienia z podróży tymi liniami??Będę lecieć nimi pierwszy raz i ciekawa jestem jakie są wasze opinie na ten temat.

Ogólnie bardzo dobrze, obsługa miła, jedzenie OK. Co do samolotów to bardzo fajne są B777, natomiast proponowałbym unikać B747. Są już bardzo mocno zmęczone życiem, podniszczone (u mnie z fotela raz wystawał metalowy pręt i właził w nie powiem co :) ) i nie mają indywidualnych monitorów co powoduje, że lot się dłuży.

Jedyne zastrzeżenie do AF to ciasne fotele, w innych liniach w klasie "bydlęcej" :D układ foteli jest 3-3-3, a w AF 3-4-3 i to mocno czuć :)

Co do lotniska De Gaulle`a to przyznam szczerze, że nie bardzo rozumiem narzekania na trudność w poruszaniu się. Wszystko jest bardzo intuicyjne. Chociaż fakt, że 1-1,5 godziny (realnego czasu, a nie wynikającego z rozkładu) to minimum żeby nie lecieć przez terminale z jęzorem przy ziemi i spokojnie zdążyć (i żeby bagaże zdążyły, bo to jest główny problem w AF)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...