Skocz do zawartości

Wrazenia Po Targach, Kto Jedzie Na French Woods ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bylem dzisiaj na targach ccusa. Dostalem sie na campa French Woods, czy ktos dostal sie w to miejsce?

Jade w tym roku pierwszy raz, a moze ktos moze cos powiedziec o tym miejscu.

Wpisujcie sie, wypowiadajcie :)

Pozdrawiam wszystkich,

szieea!

fakson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedziemy pierwszy raz, ja jako maintainter, a kolezanka chyba jako opiekunka do koni - czy cos w tym stylu.

ja jestem ze stalowej woli, a kolezanka z chelma.

terrorystka - wydaje mi sie, ze malo bylo osob (chetnych), nie przyjechaly chyba 2 campy; niestety duzo campow potrzebowalo pracownikow przed 20 czerwca, co mi nie odpowiadalo. ale ogolnie bylo spoko - myslalem, ze to bedzie trwalo dluzej, a tak gdzies kolo 12 wyszlismy juz stamtad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem na owych targach po raz pierwszy. Inaczej to sobie przedstawialem, ale nie bylo zle. Obsluga ccusa bardzo mila i pomocna. Na poczatku gdy dotarlem widzialem grupe ludzi ustawiona w kolejce do pracodawcow. Stalo ich gdzies z 30/35 moze. Bylem okolo godziny 11.30-12 musialem cos powypelniac, rozmowa kwalifikacyjna zeszlo mi na to z godzine. Wtedy u pracodawcow juz prawie nikogo nie bylo(malo kto) Wiec i pewnie mniejsza oferta zostala. Jak sie zna dobrze angielski to nie ma tam przeszkod!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również bylam wczoraj na targach ccusa, i troche porazka. najpierw musialam czekac na rozmowe prawie godzine, jak juz skonczylam poszlam wybierac camp, a tu sie okazalo ze zaden nie potrzebuje dziewczyn, wszyscy szukali chlopakow:( juz mialam wychodzic zrezygniwana, ale naszczescie udalo mi sie, i jade na Lake Bryn Mawr Camp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez bylem na targach pierwszy raz, ale myslalem, ze bedzie duzo wiecej osob... tak przypuszczalem, ze z ta rozmowa kwalifykacyjna bedzie dlugo schodzic, dlatego w piatek odbylem ja w lublinie:) ja niestety najwczesniej moge wyjechac 20-stego wiec za wiele campow dla mnie nie bylo, ale na ten co chcialem to sie dostalem:)

terrorystka - no przyznam, ze chyba masz czego zalowac, bo wiele campow chcialo juz ludzi kolo 10 czerwca a nawet wczesniej! :/ ale z tego co wiem, to zapisy trwaja do konca kwietnia, dlatego mysle, ze jeszcze nie wsystko stracone... ale pewnie juz zaplaciles pierwsza rate:/ btw, zawsze mozesz poszukac jakichs campow na necie i napisac do nich, ze jestes w programie i szukasz pracy i ze ich camp ci sie spodobal itd... :D

k_aszk_a - ten camp jest spoko, na ktory sie dostalas:) wiec mysle, ze bedzie oks;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...