Skocz do zawartości

Pepsi Elizabeth City/outher Banks


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, chciałem w tym roku pojechać z kolegą do pracy w magazynach Bozzuto podobno praca ciężka ale dobra stawka i podobno częste nadgodziny, wszystko było dograne aż tu nagle dzisiaj zadzwonił Pan z ACP i poinformował nas że niestety pracodawca wycofał się z programu :/ w zamian zaproponował prace w Pepsi w Elizabeth City/Outher Banks za stawkę poniżej 10 dolarów lub supermarkety :/ Moje pytanie brzmi jak z nadgodzinami, zakwaterowaniem i ogólnie kosztem utrzymania w ww miejscowościach. Bardzo proszę o odpowiedź osoby który były w tamtym roku. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W Pepsi z tego co wiem o nadgodziny nietrudno, raczej chłopaki pracowali tylko w 1 pracy i to im wystarczyło właśnie ze względu na nadgodziny. Jak dobrze trafisz dostaniesz samochód służbowy, albo przynajmniej będą Cię dowozić (aczkolwiek nie zawsze). Elizabeth City to miasteczko, nic tam ciekawego nie ma więc jeżeli już to staraj sie o Outer Banks, najlepiej okolice Kitty Hawk, Kill Devil Hills i Nags Head- super klimat, plaża, ocean, byłam 2 razy i polecam!! Koszty utrzymania nie są bardzo tanie, trzeba się po prostu zakręcić i najlepiej wynając dom w jak najwięcej osób. Może nie zarobisz takiej kasy jak w magazynach, ale przynajmniej fajnie się pobawisz:) Polecam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

spoko bo jade w tym roku i trzech chlopaczkow ze Szczecina i mam takie pytanko

jade Amtrakiem z Bostonu do Norfolk . Czy nie bedzie problemu z dojazdem z Norfolk/virgina beach do Elizabeth , kursuja tam jakies autobusy w dzien ?? Greyhound odpada bo wyjezdza z New york za wczesnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...