Skocz do zawartości

Wyjazd Z Usa Po Terminie I-94


ziuziu100

Rekomendowane odpowiedzi

ten kraj mi nic nie zrobil. spedzilam sobie tutaj dobrze czas, ale jestem tutaj tylko gosciem. tesknota za wlasnym krajem , przewyzsza chec siedzenia w usa. przez rok mieszkalam i pracowalam w las vegas, teraz w czasie kryzysu ludzie traca prace , zarabia sie tylko na rachunki, nie zyje sie tutaj tak jak zylo sie 10 lat czy 20 wczesniej, czasy wielkiej ameryki sie koncza, to jest przynajmniej moje zdanie , nie musiscie sie zgadzac z moja opinia oczywiscie.

Moze i jest kryzys i ludzie traca prace, ale Ameryka to nadal Najwspanialszy Kraj na Swiecie. Kryzys sie kiedys skonczy, bo Prezydent Obama zrobi wszystko, zeby w ciagu kilku lat ten kryzys przezwyciezyc. I mimo, ze faktem jest, ze USA, to juz nie taki sam kraj, jak 20 lat wczesniej, ba powiedzialbyn nawet 8 lat wczesniej ( bo wszystko sie zmienilo po 11 wrzesnia), ale wszystko sie zmienia i zycie toczy sie dalej, jak powiedzial Heraklit z Efezu:"Nikt nigdy nie wstepuje dwa razy do tej samej rzeki.....". Wiec osobiscie uwazam, ze jesli naprawde ktos ma zamiar zyc w Ameryce tak jak ja i osiedlil sie tutaj nie dlatego, ze chcial zarobic i wracac , ale dlatego, ze lubi ten kraj mimo przeciwnosci i zlej sytuacji, to caly czas jest mozliwosc przezycia swojego American Dream... :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...