Skocz do zawartości

Studia podyplomowe - szansa na wizę ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Teraz się bedę bronić na mgr ale oprocz tego jestem na podypolomowych studiach zaocznych 1 rocznych.

Czy ktoś jest lub był w podobnej sytuacji? Mam juz pismo ze obrone mam przeniesioną na pazdziernik.

Poza tym firmy typu work & travel (większośc mówi , ze nie ma problemu). Napisałem nawet maila do ambasady i odpisali ze jak przeniosę obronę to mogę się STARAĆ o dostanie wizy. Nadal jednak mam obawy i nie wiem jak to będzie. :? :shock:

Piszcie jak jesteście w podobnej sytuacji :lol: Thanks!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Don't worry bardzo dużo ludzi tak robi że "przenosi" obrony na październik - dostają papier z dziekanatu potem idą z nim do ambasady po czym w maju broną sie w pierwszym terminie bo nie chą sobie zostawiać na po wakacjach

Znam wile osób które tak zrobiły, sama też tak zrobiłam z licencjatem a w tym roku zamierzam powtórzyć proceder z magisterką. Będzie dobrze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

No i już po!!! Było strachu wiele ale jest J1 !!!!!

Mimo że studia już podyplomowe i 1 roczne! Załatwiona obrona tylko na październik i jest ok! Czepiali sie ( Polacy którzy sprawdzają dokumenty) czemu nie mam legitymacji na tych studiach - nie mam i tyle! Bo to studia podyplomowe, a Amerykanka - Konsul zapytała tylko kiedy kończę studia, co mam zamiar robić po, co będę robił w USA, co robiłem rok temu!

Jest OK !!! nie ma się co bać!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...