Skocz do zawartości

AuPair - dla facetów.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A to ciekawe...

Moim zdaniem au pair powinno być dla wszystkich przecież nigdzie nie jest powiedzaiane że babka jest lepszą niańką od faceta.

Czemu nie..

Ale lepiej niech się wypowiedzą fachowcy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faceci naleza zdecydowanie do mniejszosci, ale jak ja bylam au-pair mialam z 3 w grupie. Jak chcesz jechac nie przejmuj sie i probuj. Niektore rodziny maja np 3 chlopcow :lol: i wola zeby zajal sie nimi mezczyzna :lol:

Au-pair bylam jakies 2-3 lata temu ale jak chcesz pogadac zapraszam na gg 2257395

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

heja!!!!

oczywisci ze ua pair jest takze dla facetow - ja jestem tego zywym dowodem; wlasnie w tym roku wybieram sie do USA jako au pair; juz mam wszystko zalatwione poza wiza oczywiscie; czas oczekiwanie na rodzine nie jest zbyt dlugi - ja czekalem tylk 4 tygodnie; jak chcesz wiedziec wiecej zapraszam na gg; pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak z doswiadczeniem?? Oczywiscie porozmawialem z kilkoma osobami ktorzy wystawili mi tzw 'lewe' zaswiadczenia. Oczywiscie informujesz rodzine ze ktos z biura moze do nich zadzwonic by spr te info;mowisz wiec rodzince co maja powiedxziec tzn to samo co napisales w zaswiadczeniu. Ja co prawda mialem male doswiadczenie w opiece nad moimi malymi kuzynami ale jak wiesz zaswiadczenia od rodzin nie wchodza w rachube. Z reszta tam gdzie ja sie bede pracowal takie doswiadczenie za wiele mi sie nie przyda bo rodzinka ktora wybrala mnie ma dwojke chlopakow - 11 i 13 lat wiec moim glownym zadanie bedzie zawiezienie ich do i przywiezienie ze szkoly. No problem...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...