Georgio Posted April 9, 2009 Report Posted April 9, 2009 Mam pytanie.Był już ktoś z Was w przetwórni warzyw i owoców w Wisconsin?Jak było z nadgodzinami?Jak warunki mieszkaniowe?>Pozdrawiam
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.