Skocz do zawartości

mam problem...... Weterani w&t, prosze o rade!!!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo w konsulacie pytaja o podstawowe sprawy: gdzie jade, gdzie bede mieszkaa i jako kto pracowaa... no i tu tkwi mój problem: Klub w którym bede pracowaa nic nie zmieni3 w przyk3adowym druku, który im wys3a3am! Nawt na górze tej kartki jest napis ?e to przyk3ad:( Oni to wype3nili, podpisali no i posz3o w świat... Mam tam wpisane ?e bede malarzem albo z3otą rączką! Na dodatek "zapewniają mi mieszkanie". Sek w tym ?e nie zapewnieją mi mieszkania- bede mieszkaa u znajomych a bede tam kelnerką:).

Co ja mam powiedziea konsulowi??? Ze Amerykanie są tacy tepi ?e nie umieją wype3nia pisma zgodnie z instrukcją? Pytam serio, co mam powiedziea, jak mnie spyta, co bede tam robi3a?? Bo z mieszkaniem to ostatecznie moge powiedziea ?e zapewniają, chocia? to te? nie prawda:(

Pomó?cie mi prosze bo mam niez3ego stresa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki:)

Jednak wiekszym zmartwieniem jest dla mnie, co powiedziec o moim stanowisku pracy, przecie? nie powiem ?e bede malarzem albo z3otą rączką(tak mam w umowie)!!! Bo z3ote raczki to ja mo?e mam ale nie do napraw :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie powiesz ze bedziesz malarzem? Przeciez mozesz wykonywac wszystkie prace (oprocz paru) na WT. Powiesz ze masz malowac domki a juz to robilas na dzialce albow domu - zreszta z oferta pracy nie idziesz do konsulatu wiec mozesz im powiedziec ze bedziesz kelnerka albo sprzataczka - dla nich to bez roznicy - musza o czyms z toba porozmawiac.

Generlanie idzie to tak (po angielsku):

Konsul: Prosze o legitymacje. Co studiujesz?

S: Anglistyke.

K: Jaka masz prace?

Stud: Bede pracowac jako kelnerka

Konsul: ah jako kelnerka - fajnie a gdzie?

S: W Wisconsin Dells

K: A WD bylem tam fajne miejsce. Czy kiedys cos takiego robilas?

S: Nie albo pracodwaca zapewnia szybki kurs a znam jezyk dobrze wiec z nauczeniem sie menu nie bedzie problemu.

K: Ok posrednik odbierze Pani paszport za dwa dni..

Ok 1 min razem z pobraniem odciskow. Nie ma co sie stresowac.

Poz.

Fiendix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By3am pewna ?e kosul ma przed oczami równie? moją oferte pracy i wie "kim bede"!

Ale jeśli on tego nie wie to super :) bede mówi3a prawde a nie miesza3a sie w tych bzdurach, które mam na umowie :)

Od razu mi lepiej :lol:

Wielkie dzieki Fiendix !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Moim pracodawcą jest Country Club w Michigan wiec spokojnie z tego co mówisz, moge powiedziea konsulowi,?e bede kelnerką. W takim miejscu są potrzebni wszyscy od kelnerki przez osobe czyszczącą baseny po tą nieszczesną z3otą rączke :)

Jeszcze raz WIELKIE DZIEKI!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...