Skocz do zawartości

W&t, Whynotusa, Naknek, Alaska General Seafoods


fifka

Rekomendowane odpowiedzi

witam

wybieram się w tym roku ze znajomymi po raz pierwszy na w&t z firmą whynotusa

przedstawiono nam 4tyg kontrakt z pracodawca Alaska General Seafoods

szukałem na forum ale nie znalazłem żadnych opinii na temat tej firmy

jeżeli ktoś pracował w AGS to bardzo bym prosił o napisanie swojej opinii o tym pracodawcy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fifka, troche wiecej info nie zaszkodzi:

ludzie musieli sie domyslac ze miejsce w pracy bedzie w Nakneku. Wpiszcie Naknek w wyszukiwarce w forum i duzo info znajdziecie.

Krotkie kontrakty sa fajne, ale jadac na taki kontrakt pamietajcie:

-pracowac bedziecie bardzo duzo, 16h przez ten caly okres to na pewno wam gwarantuje.

-bunkhouse i jedzenie, byleby bylo sucho, a jedzenia duzo, choc rzadko gdzie na Alasce zle karmia, choc gdzieniegdzie

zdarza sie ze zarcie jest monotonne

-nie zalamywac rak jak was zwolnia np po 3 tygodniach, nie ma duzo ryb, nie ma pracy, prosta sprawa,

nie wiem czy planujecie potem dalej szukac pracy przy rybach, jesli tak, to zacznijcie dzwonic do innych firm jak

zauwazycie ze pracy jest mnie, a wy musicie kombinowac zeby wygladac na zapracowane

-buty extra tuff kupic, duzo tabletek, witaminek, antybiotykow,

-nie znam nikogo kto byl w AGS, za to znam duzo osob ktore byly w Nakneku, a tam wszystkie firmy sa podobne

wiec nie podejrzewam zeby moje i ich doswiadczenie odbiegały od tego co zostaniecie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 16 godz to nie przesada, to w sezonie norma, wierz mi. Ostatnio pracowalem 22 godz non stop, 5 godz snu i nastepne 16-17 godz.

Przetwornie to ciezki kawalek chleba, przygotuje sie na pieklo :)

Trenujcie przed wyjazdem nadgarstki - strasznie bola na poczatku od jednostajnie powtarzanej czynnosci, poza tym stanie przez kilkanascie godz tez robi swoje... ;)

W Stanach wszedzie recesja, albo redukuja godz albo zwalniaja... tylko nie na Alasce. Zapotrzebowanie na pracownikow sezonowych jest ogromne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...