Skocz do zawartości

Job Hunting - Gdzie Najlatwiej/najlepiej O Prace


mack

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien Dobry wszystkim forumowiczom,

Pewnie wiekszosc z was jedzie do USA z parafowanymi kontraktami w kieszeniach. To najlepszy sposob aby wjechac do Stanow, nie martwiac sie juz na lotnisku o utrzymanie. Sam z kontraktem bylem 2 razy (S. Lake Tahoe, Wendover - pozdrawiam tych ktorzy sie tam wybieraja :-)). W tym roku probuje w programie Job Hunting. Laduje w San Francisco i zamierzam sprobowac swoich sil w nowych miejscach. Myslalem o Reno (sporo kasyn, tanie zycie), Lauglin (sporo Polakow, fajne kasyna, blisko LV), San Francisco (miasto turystyczne wiec gdzies w jednym z "tysiaca" hoteli). Moze macie jakies pomysly gdzie sie najlatwiej zaczepic plynace z waszych doswiadczen (mam nadzieje ze sezon turystyczny czesciowo zrownowazy rosnace lawinowo bezrobocie) i jakies wskazowki dokad warto/niewarto probowac.

Dzieki z gory za pomoc :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, nazywam się magda i też zamierzam wyjechać w tym roku na job hunt ale do NYC, uważam, że tam o pracę będzie łatwo. jeśli chodzi o Reno to nie polecam a wręcz odradzam:) pracowałam tam w zeszłym sezonie w peppermilu i bez kontraktu nie chcieli zatrudniać J-1, nawet amerykanie nie mieli łatwo z pracą:/ jak chcesz się do nas przyłączyć- jesteśmy we troje narazie to daj znać na mags201@wp.pl pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Uparlem sie na powrot do Kaliforni a potem Nevada, wiec dziekuje Ci za aproszenie do Nowego Jorku... jakos mnie tam nie ciagnie, ale zycze Wam powodzenia i niezapomnianych wrazen w miescie drapaczy chmur. Natomiast jesli rzeczywiscie tak trudno o prace w Reno jak mowisz to moze sprobuje jednak do Las Vegas, rzeczywiscie pracy tam troche jest; wlasnie wysylalem aplikacje, ale na razie trudno przewidziec czy cos z tego bedzie. No i nie wiem jak z mieszkaniem a pamietam, ze w motelach drogo bylo :-/.

A moze ktos chce sie przylaczyc na job hunting w Kaliforni i Newadzie. W gre wchhodza San Francisco, Reno i Las Vegas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...