Skocz do zawartości

Camp Takajo 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy później...

  • 2 miesiące później...

Bylo super, bylem jedynym polakiem ale bardzo cieplo mnie przyjeli ? Gdzie pracowales? Ja pracowalem w jadalni a po odejsciu Andiego (moze kojazysz) zostalem zastepca Donnieg :) W tym roku tez wracam jako kitchen manager assistant ;) Zgaduje ze Ty nie planujesz juz wracac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Bylem na Campie Takajo w 2002 roku Bylo tam wtedy zdecydowanie wiecej polakow Pracowalismy w wiekszosci na kuchni i bylismy tam zdecydowana wiekszoscia Za bardzo juz nie pamietam kto jak sie nazywal ale jesli Donni to manager kuchni i do tego taki lysiejacy albo juz lysy gostek to pewnie ten sam co wtedy Oj bylo ciezko wtedy ganial nas po kuchni jak szalony W spokoju to on nie usiedzial :) Jak zobaczyl kogos ze na chwile ze tak powiem przystanal to juz mial co robic Kombinacji bylo co niemiara zeby na chwilke odsapnac Spalismy wszyscy za kuchnia kolo magazynu i pralni w takim duzym pomieszczeniu z pietrowymi lozkami Zdaje mi sie ze to pomieszczenie bylo po jakims sklepiku ale moze juz sie myle Ogolnie camp fajny Bylem trzy razy na tzrech roznych campach ale ten byl najlepszy ale i z najwiekszymi wymaganiami co do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

To mówisz Andy wkoncu odszedl;) Spoko ziomek, troche dzieciuch, chociaz raz nam ostro zalazl za skore:D Ja tez na jadalni pracowalem i cala kuchnia i prawie caly maintanance to byli polacy (cos kolo 15 osob), ale fajna ekipa. Ogolnie camp zajebisty zwlaszcza jak sie jest na preseason albo afterseason kiedy nie ma dzieciakow i jest luz totalny no i kasa dwa razy wieksza bo nie idzie przez posrednika;) Szopa w ktorej spaliscie jeszcze stoi? Z tego co pamietam schody do Polish common ledwo sie juz trzymaly:D Meggie 2 jeszcze jezdzi bo ona tez juz ledwo sapala?:) Gratuluje tak szybkiego awansu;) To jeszcze napisz jak bylo w 2010 i kto pracowal na kuchni. Ja myslalem o powrocie na Takajo ale chyba bym sie tam meczyl drugi raz zwlaszcza ze juz wszystko tam znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...